PussyDog & Wookie BDay

Clubbing
PussyDog & Wookie BDay

Sobota, 26 października 2019
godz: 22:30

Bałtyk

Roosevelta 22, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Tradycyjnie w październiku zapraszamy na podwójny jubileusz!
PussyDog & Wookie BDay, a dokładnie 25 lat Wookie’go na scenie & 19 lat PussyDoga!

Ten rok jest wyjątkowy, bo Wookie na scenie jest już ćwierć wieku! 🙂
Dj Wookie już 25 lat aktywnie działa na naszej scenie klubowej, a jego organizacja imprezowa – PUSSYDOG – założona wspólnie z Shamutem, startowała 19 lat temu!

W tym czasie Wookster przetoczył się przez większość polskich klubów, zagrał z wieloma gwiazdami, przejechał stylistycznie po wielu gatunkach muzyki elektronicznej. W ’94, po wstępnej fascynacji szeroko rozumianą i dopiero co poznawaną muzyką elektroniczną, skoncentrował się na minimal techno. Wraz z kilkoma innymi młodymi dj’ami grywał regularnie podczas imprez w klubie Eskulap, co, w każdy weekend, przyciągało soczyste tłumy! W latach 97-99, zafascynowany londyńskim 2step garage, nieustannie zarażał nim niewielką, aczkolwiek bardzo elitarną, publikę w malutkim klubie Post Dali.

W 2000 roku wraz z Shamutem zawiązał kolektyw PussyDog, a organizowane przez chłopaków Pussystacje i El Choco przez lata przyciągały tłumy ludzi, spragnionych pozytywnych wibracji i nieskrępowanej, przesiąkniętej hedonizmem, zabawy.
Wookie jest obecnie klasyfikowany jako DJ „house’owy”, czego bardzo nie lubi, jako, że nigdy nie ograniczał się do jednego stylu w swoich setach. Zawsze starał się czerpać z różnych źródełek. Dlatego też tradycyjnie skład dj’ski na urodzinowej imprezie będzie baaardzo zróżnicowany. A to pozwoli Wam usłyszeć zarówno house’owe klasyki, sztosy techno, 2step, jak i garage czy deep house.

##############

26.10 (sobota)
MUS Bar & View
Zagrają m. in:
Seb Skalski
Busha
CJ
Creamer
NovacDj
Haze
Shamut 
Wookie 🙂 and guests!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

PussyDog & Wookie BDay Poznań

Kamp! w Tamie – 15.12 / Live Tour

Nd, 15 grudnia 2019
godz: 18:00

PussyDog & Wookie BDay Poznań

The Dumplings – Poznań – II Termin

Śr, 18 grudnia 2019
godz: 20:00

od 70 PLN