Pulse: Dubfire | Tama // postponed [ODWOŁANE]

Koncerty
Pulse: Dubfire | Tama // postponed [ODWOŁANE]

Środa, 01 czerwca 2022
godz: 20:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 1.01.2022, PRZENIESIONY na 1.06.2022

WYDARZENIE ODWOŁANE 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wejściówki zachowują swoją ważność, ale ponieważ nowy termin przyjazdu Dubfire do Polski nie jest znany, możliwy jest również zwrot.
—————–
Tama ogłasza koniec czwartkowej nudy. Już niebawem ruszy PULSE – nasz nowy cykl wydarzeń, które odbywać będą się wyłącznie w czwartki. To świetna okazja, by usłyszeć topowych artystów z firmamentu klubowej elektroniki poza ramami weekendowego szaleństwa i jednocześnie złamać schematyczną rutynę tygodnia.
Na pierwszy ogień idzie Dubfire, którego polska publiczność pokochała m.in. po doskonałych występach na Audioriver oraz w warszawskiej Progresji.
Dubfire aka Ali Shirazinia to amerykański producent i DJ irańskiego pochodzenia. Był czterokrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego styl oscyluje wokół dark house, techno oraz progressive house, dał się poznać również jako 1/2 duetu Deep Dish.
Urodził się w Iranie, ale w dzieciństwie przeprowadził się do USA, gdzie od najmłodszych lat grał na gitarze w szkolnym zespole, czerpiąc inspirację z hip hopu, groove’u, jazzu, dub reggae, muzyki industrial oraz new wave. Poznał wówczas twórczość Kraftwerka, Ministry, czy Depeche Mode oraz przede wszystkim house’ową scenę Chicago i jej labele – Trax i D.J. International Records. Jednak w swojej twórczości skłania się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów (chociażby „Grindhouse” od Radio Slave) czy też kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliverem Huntemannem. Nie można nie wspomnieć o jego doskonałych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów, a kulisom jego kariery poświęcony został film dokumentalny „Above Ground Level”.
Dubfire pojawi się na scenie już o godzinie 22:00.
więcej informacji wkrótce

grafika: Bart SucharskiSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Pulse: Dubfire | Tama // postponed [ODWOŁANE] Poznań

2137 w intencji Oli

Pt, 01 lipca 2022
godz: 22:00

Pulse: Dubfire | Tama // postponed [ODWOŁANE] Poznań

Robimy RUCHY na Rewirach

Pt, 01 lipca 2022
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →