PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY]

Koncerty
PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY]

Piątek, 01 stycznia 2021
godz: 20:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tama ogłasza koniec czwartkowej nudy!

PULSE to nowy cykl wydarzeń organizowanych przez Tamę, które odbywać będą się wyłącznie w czwartki. PULSE to odpowiedź na małą ilość ciekawych bookingów w Poznaniu poza weekendem oraz ukłon w stronę wszystkich tych, którym styl życia nie pozwala zarwać całej nocy. Dlatego na wydarzeniach z tej serii headlinerzy pojawiać się będą na scenie już o 22, a całość skończy się około godziny 1.

PULSE będzie świetną okazją, by usłyszeć topowych artystów z firmamentu klubowej elektroniki poza ramami weekendowego szaleństwa i jednocześnie złamać schematyczną rutynę tygodnia.

Dufire aka Ali Shirazinia to amerykański producent i DJ irańskiego pochodzenia. Był czterokrotnie nominowany do Nagrody Grammy. Jego styl oscyluje wokół dark house, techno oraz progressive house, dał się poznać również jako 1/2 duetu Deep Dish.

Urodził się w Iranie, ale w dzieciństwie przeprowadził się do USA, gdzie od najmłodszych lat grał na gitarze w szkolnym zespole, czerpiąc inspirację z hip hopu, groove’u, jazzu, dub reggae, muzyki industrial oraz new wave. Poznał wówczas twórczość Kraftwerka, Ministry, czy Depeche Mode oraz przede wszystkim house’ową scenę Chicago i jej labele – Trax i D.J. International Records. Jednak w swojej twórczości skłania się ku nieco innym brzmieniom, znacznie bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak m.in. za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów (chociażby „Grindhouse” od Radio Slave) czy też kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliverem Huntemannem. Nie można nie wspomnieć o jego doskonałych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów, a kulisom jego kariery poświęcony został film dokumentalny „Above Ground Level”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY] | 1 stycznia 2021 Piątek, Tama

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY] Poznań

After School Lazy Monday

Pn, 26 października 2020
godz: 21:00

PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY] Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble Poznań

Cz, 29 października 2020
godz: 17:00

PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY] Poznań

Tylko Polskie Techno x Tama

Sb, 31 października 2020
godz: 23:00

PULSE: Dubfire | Tama [ZMIANA DATY] Poznań

After School Lazy Monday

Pn, 02 listopada 2020
godz: 21:00