Psy’Grass’Iva

Clubbing

Sobota, 22 maja 2010
godz: 21:00

Fort Colomb

ul. Powstańców Wielkopolskich, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzyka: progressive house, progressive psytrance

Time Table:
21:00 – 22:30 – Sickman
22:30 – 0:00 – Nell-Bluebell
0:00 – 1:30 – Krisyon
1:30 do bólu – Psychotrop & Miqalizer + kto ustoi 🙂

Party info:
Yopo Psy’Tribe zaprasza na pierwszą edycję imprezy z cyklu PSY’GRASS’IVA. W przestrzeniach Fortu Colomb zderzą się dwa muzyczne światy, których korzenie splotły się i zrosły w jedną całość. Czeka na was prawdziwe, progresywne brzmienie wywodzące się z muzyki house/tribal oraz jakże odległego stylistycznie psychedelic trance. Za sterami rezydenci Yopo oraz zaproszeni goście z zaprzyjaźnionego projektu Numen Music (Wielka Brytania/Polska).

DJ info:

Krisyon to mieszkający w Londynie dj, producent, remixer, promotor i organizator – dosłownie i w przenośni „człowiek orkiestra”. Jego głęboka pasja związana z muzyką oraz organizacją imprez, jest bez wątpienia tym, co nadaje sens jego życiu. Doskonale słychać to w jego setach, pełnych finezyjnie wyselekcjonowanych i precyzyjnie zgranych numerów. Krisyon porywa swoich słuchaczy w hipnotyzującą, mistyczną podróż  do krainy bajecznych snów uplecionych magicznymi dźwiękami. Obraca się wśród takich nurtów, jak Progressive Psytrance, Trance, Tech, Electro, Minimal & Chilled Out Psychedelic, jednak to właśnie jego progresywne sety uwiodły już wielu słuchaczy. Progressive Trance owładnął nim niczym demon, czego świadkami będziecie słuchając go na żywo!

Nell-Bluebell, utalentowana DJane, zakochana po uszy w progresywnie-psychodelicznych dźwiękach. Posiada nieskończone pokłady energii, którym upust daje zarówno za konsoletą, jak i podczas niekończących się imprez. W jej setach słychać nutkę kobiecej subtelności i magii. Oczywistym jest, że muzyka którą gra stanowi lustrzane odbicie jej emocji i pasji. Słuchając jej w akcji – niejeden pogubił trampki. Wraz z Krisyonem stworzyli Numen Music, projekt promujący progresywny nurt psy’trance, zwłaszcza na terenie Polski. Nell, opętana obsesją na punkcie tej muzyki, uważa że jeśli ktoś nie lubi progressive psytrance’u, to znaczy, że po prostu jeszcze nie słyszał go w dobrym wydaniu!

Miqalizer, tajemnicza postać pojawiająca się na nielicznych progresywnych imprezach w Poznaniu. Klimaty progresywne to jego pasja, gra dla przyjemności a nie dla sławy wkładając w to całą swoją energię. Perfekcję słychać w każdym calu począwszy od doboru repertuaru kończąc na miksach o japońskiej dokładności. Wychowany na starej szkole progresywnego brzmienia gustuje w głębokich klimatach zarówno house’owych jak i psychodelicznych.

Psychotrop, od małego muzyka była wokół niego… Gra na instrumentach od najmłodszych lat oraz naturalna wrażliwość na dźwięk dały początek pasji, która owocuje do dzisiaj. Dzięki kompozycjom Jean’a Michael’a Jarre zafascynował się muzyką elektroniczną, pod koniec lat 90-tych zainfekował się klimatami goa trance co wywarło na niego największy wpływ. Wielka chęć tworzenia goa i psy’transu popchnęła go do skompletowania studia, w którym nieustannie komponuje i przygotowuje live acty. Jest fanatykiem brzmienia, muzyki przemyślanej i dopracowanej w najdrobniejszych detalach, co słychać kiedy pojawi się za konsoletą. Nie istotne jest czy jest to goa trance czy inne kawałki psychodelicznego tortu, najważniejsze jest by ciało i umysł podążało za dźwiękiem.

Sickman (Prion), założyciel Yopo Psy’Tribe… stary weteran poznańskiej sceny elektronicznej, artysta i DJ posiadający szerokie zainteresowania muzyczne, występujący pod różnymi pseudonimami. Powraca na scenę psy’trance po wielu latach nieobecności. Jak powiedział: „Nic nie trwa wiecznie, zaniedbania zawsze prowadzą do degradacji, przypadkowe inicjatywy wcale nie pomagają w odbudowie czegokolwiek. Dlatego wracam! 11 lat temu zasiałem psychodeliczne zarodniki transu w stolicy Wielkopolski, teraz robię to ponownie. Czas przywrócić Wielkopolskiej scenie dawną świetność, wszystko się zmieniło, czas zaproponować coś nowego.” Jest wielkim fanem głębokich brzmień progresywnych zarówno house’owych jak i transowych. Za konsoletą bywa nieprzewidywalny, nigdy nie wiadomo co zagra, materiał układa według tylko sobie znanego klucza co czyni każdy set wyjątkowym.

Deco Info:

Ninja, rozpoczął swoją przygodę z dekoracjami 4 lata temu, kiedy to po raz pierwszy zrozumiał moc i przesłanie sztuki UV. Prace te są nieodłącznym tłem oraz wizytówką na imrpezach transowych organizowanych z jego udziałem. Inspiracją i motorem napędowym do tworzenia fluoro dekoracji jest oczywiście muzyka psy’trance, każdą wolną chwilę poświęca na malowanie co wzbogaca kolekcję o kolejne obrazy. Wśród artystów tworzących prace UV wyróżnia się własnym stylem, charakteryzującym się dużą dbałością o detale oraz dobór kolorów. W efekcie wszystkie prace przykuwają uwagę na długie chwile wzbudzając wiele emocji i komentarzy.

Links:
www.yopo.pl
www.psytrance.pl
www.muzikanova.pl
www.fortcolomb.plSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Psy’Grass’Iva Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
Psy’Grass’Iva Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

Psy’Grass’Iva Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00