Projekt Labirynt: Pan Daijing

Clubbing
Projekt Labirynt: Pan Daijing

Poniedziałek, 04 stycznia 2021
godz: 17:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 2.11.2020 PRZENIESIONY na 4.01.2021

UWAGA! W związku z COVID-19 termin imprezy ulegnie zmianie. Pracujemy własnie z menedżmentem artysty nad ustaleniem nowej daty. WIĘCEJ INFO WKRÓTCE!

Nadszedł ten czas gdy drzwi do Labiryntu po raz kolejny stają przed Wami otworem. Pośród korytarzy wypełnionych częstotliwościami, właściwą drogę wskaże Wam swoim eksperymentalnym live actem Pan Daijing, wsparta na głównej scenie przez QND b2b Qubey i MUKTI. Rytmu tej podróży nada też znana i lubiana ekipa Korzenie Poznania – The Roots of Perception, która przez całą noc rozsiewać będzie swoje dubowe wibracje na drugiej scenie przy użyciu Ashwagundub Sound System.
Przyjdźcie i zgubcie się razem z nami…
➤ MAIN
☯ Pan Daijing live
☯ MUKTI
☯ QND b2b Qubey
➤ 2ND STAGE
☯ Korzenie Poznania – The Roots of Perception
* Moony
* Caveman Dub
* Rahion
* Vujah
powered by Ashwagundub Soundsystem.
Deco by MadA
🎧 Posłuchaj:
Soundcloud: https://soundcloud.com/pan-daijing
Bandcamp: https://pan-daijing.bandcamp.com/
Discogs: https://www.discogs.com/artist/4623399-Pan-Daijing
Bio:
Pan Daijing – urodzona i wychowana w Guiyang w południowo-zachodnich Chinach, od 2016 r. Mieszka w Berlinie. Jej surowe podejście jako kompozytora i wykonawcy przybiera różne formy, przede wszystkim performance, dźwięk, taniec i instalacja, mocno polegające na improwizacji i aktach opowiadania historii. W 2017r. wydała swój debiutancki album, Lack, na jednej z najbardziej rozpoznawalnych eksperymentalnych wytwórni PAN. Odpowiada też za powstanie wielu nieoczywistych projektów takich jak np. Fist Piece, złożoną choreografię filmu, dźwięku i performance’u, której premiera odbyła się w Kraftwerk podczas festiwalu Berlin Atonal. Pan Daijing dotychczas prezentowała swoje prace i występowała w muzeach takich jak Palais de Tokyo i Rockbound Shanghai, teatrach takich jak Volksbuhne i HAU, podziemnych klubach takich jak Berghain czy Tresor, a także na festiwalach CTM, Sonar, Unsound i London Contemporary Music Festival.
TAX: lista fb „wezmę udział” 25 pln do 00:00 / po i bez listy: 30 plnSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Projekt Labirynt: Pan Daijing Poznań

Vitalic LIVE / 18.12.2020 / Poznań

Pt, 18 grudnia 2020
godz: 22:00

Projekt Labirynt: Pan Daijing Poznań

PULSE: Dubfire | Tama

Pt, 01 stycznia 2021
godz: 20:00

od 60 PLN