POINT pres. GLASSE | Creamer | Stan Homan | Mungo| Ress

Clubbing
Deep house Electronic House Progressive House Tech House Techno

Sobota, 15 czerwca 2013
godz: 22:30

8 Bitów

ul. Garbary 72, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy kochają sobotnie noce w Bitach, mamy coś specjalnego. Na nasze zaproszenie przyjeżdzie do Poznania GLASSE!
Łukasz Glasser pochodzi z Warszawy, lecz Poznań, to chyba jedno z jego ulubionych miast, ponieważ gościł tu wielokrotnie. Jego początki na scenie klubowej sięgają 1996 roku.
Muzykę, którą gra określa mianem twisted-house, podobno to połączenie vocal, soulfull, funky house z mroczniejszymi elementami.
Łukasz grał w wielu Polskich klubach, jeśli nie we wszystkich… Grał również w klubach na całym świecie np. w Japonii, Argentynie, Czechach czy Anglii.
Warto też wspomnieć, że Glasse wraz z Bartkiem Winczewskim kreował polski klabing poprzez audycje radiowe w słynnej Radiostacji. Przez ponad dwa lata mieli oni okazję prowadzić takie programy jak „Starter” i „Houserka”.
Nie możemy też zapomnieć o Import! Management, a dokładniej o agencji djsko-eventowej, którą założył do spółki z Bartkiem, o którym wspominamy wyżej. Agencja ta sprowadziła na imprezy do polski m.in. Lottie, Futureshock, Gus Gus, Justyna Drake’a, FC Kahuna, Jona Marsha, Lee Coombsa, Audio Bullys, ATFC, Terry’ego Farleya, Miguela Pellitero, Nilsa Noa, D Ramireza, Meat Katiego, Yousefa, Toma Stephana aka SuperChumbo, Luke’a Brancaccio, Hydrogen Rockers, Paula Jacksona, Smokin’ Jo i Seba Fontaine’a.
Trudno tu streścić całą jego muzyczną przygodę, gdyż jest bardzo ciekawa i bogata w różne przedsięwzięcia, dlatego odsyłamy do strony, na której znajdziecie więcej informacji.
http://www.muno.pl/dj-art/glasse-5/
Za sterami, u boku Łukasza stanie CREAMER.
Tomasz Kramer, niby Norweg, możliwe, że Szwed, choć chyba Polak, kto to wie? Mieszka w Poznaniu, ma 31 lat, a z muzyką jest związany od 2004 roku.
muno.pl mówi, że gra deep, tech, elektro house, choć chyba nie do końca, bo w setach granych przez niego możemy usłyszeć jeszcze kilka innych gatunków, ale kto by je rozróżniał…
Pojawi się i zagra również STAN HOMAN.
Jest stan psychiczny, stan upojenia alkoholowego, stan uzależnienia, stan euforii i jest też Stan Homan.
Stanisław nie potrafi grać, udaje tylko, żeby być bardziej popularnym… Ale nie martwcie się, on zagra tylko warm-up.
Kolejny DJ tej nocy, to RESS.
Zbigniew Respondek – rdzenni poznaniacy mówią o nim „syn Wiktora”, pochodzi z Poznania.
Od 2001 roku miksuje to, co najbardziej wartościowe w muzyce elektronicznej. Uważa, że najlepszym wyznacznikiem klasy dja jest żywa reakcja publiczności.
Aktualnie jest jednym z niewielu poznańskich DJów, charakteryzujących się otwartością na nowe kręgi odbiorców, zachowując przy tym swoją tożsamość artystyczna.
Zagra również znany i lubiany w Poznaniu DJ MUNGO.
Redaktor audycji promującej muzykę rozrywkową w Radio Afera. Miłośnik nudnego techno oraz autor kącika „kawał suchara” w audycji DJ’s NIGHT.
Bar:
GLASSE (Big Boat Crew/ Pioneer/ WaWa)
CREAMER (Polish Kartel/ Lazy Sunday/ Pń)
STAN HOMAN (DJ’s NIGH/ Radio Afera/ Music Warming)
Palarnia:
RESS (Music Warming)
MUNGO (DJ’s NIGHT/ Radio Afera)
Data: 15.06.2013
Miejsce: 8 BiTÓW
START: 22:30
WSTĘP: 10 PLN
Sponsor:
Point-staffservice.pl
Patroni:
Muno.pl
Radio Afera
DJsnight.pl


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

POINT pres. GLASSE | Creamer | Stan Homan | Mungo| Ress Poznań

Kamp! w Tamie – 15.12 / Live Tour

Nd, 15 grudnia 2019
godz: 18:00

POINT pres. GLASSE | Creamer | Stan Homan | Mungo| Ress Poznań

The Dumplings – Poznań – II Termin

Śr, 18 grudnia 2019
godz: 20:00

od 70 PLN