Pacha Poznań Ft. Ben Nicky

Elektronika
Pacha Poznań Ft. Ben Nicky

Sobota, 06 kwietnia 2019
godz: 22:00

Pacha Poznań

ul. Paderewskiego 10, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Międzynarodowy DJ i producent muzyczny Ben Nicky to jedna z najjaśniejszych gwiazd wyłaniająca się z utalentowanej brytyjskiej sceny Trance.

Niedawno został uznany przez największego na świecie DJ’a Armina Van Buurena za jednego z najciężej pracujących artystów sceny Trance, a także za jednego z najczęściej granych artystów Arminina w swoim programie radiowym. Ben jest także faworytem innych światowych headlinerów, takich jak Paul Van Dyk, Tiesto, Andy Moor i BBC Radio One’s Judge Jules. Obecnie Ben w imponujący sposób zaskakuje swoich słuchaczy elektryzującymi produkcjami, które ciągle pojawiają się w największych wytwórniach muzycznych na świecie, w tym Sony BMG, Universal i Armada Music. Jego remixy dla najbardziej szanowanych producentów w branży, między innymi Calvina Harrisa i Giuseppe Ottavianiego w połączeniu z jego indywidualnym brzmieniem wciąż podbijają niejedną scenę muzyczną! W sezonie 2009/2010 Ben Nicky pojawił się na ponad 40 światowych kompilacjach CD, w tym „Dave Pearce Trance Anthems 2010”, „Trance Nation 2010” i „Gatecrasher Anthems 2010”, które stały się numerem 1 na brytyjskich listach przebojów. Cyfrowe wydawnictwa muzyczne i światowe trasy koncertowe nie były jedynym sposobem, w jaki Ben dotarł do wszystkich swoich wiernych fanów. Jest reprezentantem największych na świecie marek muzycznych, w tym Godskitchen, Fire It Up, Slinky, Gatecrasher and Wonderland.

Ben regularnie gra obok takich nazwisk jak Paul Van Dyk, Above i Beyond, Ferry Corsten, Eddie Halliwell, Markus Schulz i Pete Tong. Z własnym albumem Bena i stałym strumieniem udanych singli i remiksów, takich jak „Driven”, „Special Moment”, „Tears”, „Jet Stream”, „Altitude” i „Rattle”, to gwarancja bycia w TOP artystów muzyki Trance.

Cytowany przez Judge’a Julesa „Ben Nicky jest cenną częścią sceny Trance, która jest stale rozpoznawana przez największych artystów świata!”

DJ Residents: Tom Forester & BREJO
Guest: DARVO
Sala R’n’B: DJ WU
Sala Latino: Gelmis Basabe & Alex Sanchez Matos

Filmy – https://www.youtube.com/watch?v=PQix3tTYCiI
https://www.youtube.com/watch?v=sqaqNZdumJs

Wstęp: +21

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


Pacha Poznań Ft. Ben Nicky06 kwietnia 2019
Pacha Poznań

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Pacha Poznań Ft. Ben Nicky Poznań

Garden of God #8: Fort II

Sb, 20 lipca 2019
godz: 22:00

od 25 PLN
Pacha Poznań Ft. Ben Nicky Poznań

Techno nie będzie

Sb, 20 lipca 2019
godz: 23:00

Brak zdjęcia Poznań

Miss KenD w KontenerART

Nd, 21 lipca 2019
godz: 12:00