Ortus: Sugar | Tama

Clubbing
Ortus: Sugar | Tama

Sobota, 25 stycznia 2020
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

line-up:
SUGAR – Fast Forward
Juerga
BYLLY
lights&visuals: luminarion b2b Martinovna

tax: 0 / 20 / 30 pln
0 pln – lista fb „wezmę udział” do 24
20 pln – lista fb „wezmę udział” do 1
30 pln – pozostali
listę zamykamy w dniu imprezy o 20

Seria imprez Ortus odkrywa wyróżniające się talenty spoza pierwszych rzędów techno, które już niedługo zawojują klubową scenę.

Na pierwszy ogień gość z Kopenhagi, który rok 2019 może zaznaczyć jako swój. Sugar to szef multi-platformy Fast Forward Production, która wyznaczyła trendy nie tylko na duńskiej scenie, ale też zaprezentowała światu nowoczesne oblicze techno, oparte na szybkim i bezkompromisowym bicie, czerpiące garściami z historii muzyki elektronicznej, a przy tym posiadające niesamowitą duszę. Sugarowi, jako mózgowi tego kolektywu, udało się zebrać w jednym miejscu barwne i bardzo wyróżniające się osobowości, jak Repro czy Schacke, którego track został już okrzyknięty jednym z najlepszych roku 2019!

Obok niego wystąpi zdolna polska krew. Artysta głęboko wsłuchany w muzykę Shifteda, Tolkacheva czy Oscara Mulero, którego miał okazję supportować w Poznaniu. BYLLY to bardzo oryginalna postać, której zaufały już takie labele, jak Gynoid Audio czy Bipolar Disorder.

Całości dopełni kurator cyklu, Juerga, który dzięki prowadzeniu agencji talentów Urbanum, wie co w nowoczesnym techno piszczy. Jego bookingi można odnaleźć w Schronie, gdzie jest odpowiedzialny za program artystyczny.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Ortus: Sugar | Tama Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00