New Year’s Love Boat 11/12

Clubbing

Sobota, 31 grudnia 2011
godz: 21:30

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Portowa syrena ogłasza, że czas wypłynąć w ostatni w tym roku rejs Statkiem Miłości.
Miłości do muzyki, tańca i dobrej zabawy!
A podróż ta będzie wyjątkowa – tylko w tę jedną noc w roku żeglujemy tam, gdzie łączą się dwa oceany: przeszłości i przyszłości.
Roześmiane i wystrojone grupy pasażerów wkroczą na pokład tego okrętu, by wspólnie odpłynąć w Nowy Rok. Na wypastowanym na połysk przez załogę pokładzie zaroi się od roztańczonych par, uwodzicielskich spojrzeń, noworocznych życzeń i toastów przy strzelających korkach szampana. 
Muskająca twarze bryza poniesie w otchłań oceanu muzykę, która rozkołysze gości wśród dźwiękowych fal zespołu ICY HOT. Oczaruje energetyczny wokal Rassy, na perkusji pobudzi Sicco, saksofon i klawisze poddadzą się magicznym dłoniom Banana, a live bandowi towarzyszyć będzie prawdziwy klubowy wilk morski: DJ-e Easy. Część artystyczną wieczoru dopełnią Base i Sharp, którzy przepłynęli setki mórz i oceanów wypełnionych muzyką house. 
Pokładowy Open Cocktail Bar do północy będzie raczył drinkami na bazie absoluta, ballantinesa i bacardi, a o godzinie zero zaserwuje wszystkim wyśmienitego szampana. Czas rozwinąć żagle, czas zatrzymać się na kilka chwil i w ciszy szumiących wód oddać się refleksji nad mijającym rokiem. Po to, by za chwilę noworoczne życzenia mogły poszybować w górę, niczym fajerwerki, a niebo rozświetliło się łuną pozytywnej energii. Na Statku Miłości innej nie znajdziecie. 
Ci, którzy zarezerwują wygodną kajutę w postaci miejsca siedzącego, zaobserwują silne przyciąganie baru, a ich kompas imprezowy będzie zawsze wskazywał jeden kierunek: parkiet. I nic nie zakłóci tej beztroskiej celebracji. W tę noc góry lodowe, piraci i trójkąty bermudzkie nie istnieją! 
Tajemnicą wieczoru pozostanie tożsamość kapitana, którego jedni opisują jako perfekcyjnego wodzireja, inni – jako niewidzialnego kreatora karnawałowych podrygów, jeszcze inni – jako duchowego przywódcę muzycznych podróży. Kapitan będzie z Wami, będzie Was pobudzał i inspirował, dbał o najwyższy komfort wszystkich pasażerów. A o wczesnych godzinach porannych zamieni sylwestrowe szaleństwo w noworoczny chillout. Kapitan zawsze opuszcza Statek Miłości jako ostatni.  
grają: 
ICY HOT! 
Rassa  ( icy hot!/ vocal)
Sicco  (icy hot!/ perkusja)
Daniel Polkowski aka Banan / icy hot!/saxofon, klawisze
Dj Easy /IMPORT! /icy hot!/
+
Base (SQ klub)
Sharp 
sailing/ 70’s/ disco style
OPEN COCKTAIL BAR do 24:00 
drinki/ koktaile na bazie: vodka absolut, whiskey ballantines, rum bacardi, szampan o północy
Rezerwacja miejsca siedzącego: 20 zł./ os. (wyłącznie telefonicznie lub osobiście po uprzednim kontakacie telefonicznym)
Rezerwacje miejsc siedzących/ zakup biletów / szczegółowe informacje :
Magda 663 786 547 (11:00 – 20:00)  
Icy Hot to projekt zainicjowany przez wokalistkę Agnieszkę Rassę Rassalską oraz Sebastiana Sicco Nawrockiego. Tworzą oni muzykę w oparciu o wpływy stylistyczne wywodzące się z brzmienia musyki house & disco. 
W projekcie uczestniczy również saksofonista Daniel Polkowski znany jako Bananesq.  Ich występy są wynikiem doświadczeń oraz obserwacji zebranych podczas live actów, wykonywanych w najróżniejszych składach dj-ich, na najsłynniejszych polskich scenach klubowych. Postanowili oni zebrać stały kolektyw wykonawczy by ujednolicić i sprecyzować swój styl i kierunek, dając tym samym upust swojej wyobraźni muzycznej i przedstawić odbiorcy w pełni autorski materiał.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

New Year’s Love Boat 11/12 Poznań

Burleska w Próżności #2

Śr, 16 października 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
New Year’s Love Boat 11/12 Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
New Year’s Love Boat 11/12 Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

New Year’s Love Boat 11/12 Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00