Before i festival pres. Netsky

Clubbing
Drum n Bass

Piątek, 05 sierpnia 2011
godz: 22:00

Post Dali Plaża

ul. Skośna, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jak już wiecie 5 sierpnia w klubie Post Dali Plaża wystąpi dla Was NETSKY! Impreza jest jednym z dwóch oficjalnych before party przed ‘i festival’. 22 lipca w Centrum Stocznia Gdańska zagra wyjątkowy producent spod znaku dubstep’u –  Borgore!

W przeciągu mniej niż roku Netsky stał się rozpoznawalny jako jeden z największych i najszybciej rozwijających się talentów połamanej sceny. Duże uznanie zyskał nie tylko jego wydany w 2010 roku debiutancki album „Netsky”, ale też liczne remixy. Najlepszym potwierdzeniem jego zasług na scenie muzycznej  są  nagrody zdobyte na prestiżowym Drum & Bass Awards  („Best Upcoming Producer”, „Best Breakthrough DJ”,  „Best Breakthrough Producer”, „Best International Artist”, „Best Liquid DJ”).

„i festival” to światowego formatu gwiazdy muzyki drum & bass i dubstep, które prezentować się będą na kilku niezależnych scenach. Festiwal odbędzie się 20 sierpnia 2011 roku w Gdańsku na terenach CSG (Centrum Stocznia Gdańska). Wystapią takie gwiazdy, jak: The Qemists (live),  State of Mind , Bar9, Brookes Brothers, Chasing Shadows oraz Logistics. Polski skład także zapowiada się bardzo dobrze: Tom Encore, Xilnet, Nexus Eight, Ginee K oraz K1lla.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Before i festival pres. Netsky Poznań

Eden Oasis w KontenerART

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 17:00

Before i festival pres. Netsky Poznań

Na Co Czekasz? Showcase w KontenerArt

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 16:00

Before i festival pres. Netsky Poznań

ABC Przygody: dyskoteka na Rewirach

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 21:00