Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan

Koncerty
Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan

Czwartek, 14 listopada 2019
godz: 19:00

Meskalina

Stary Rynek 6, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Myrra Rós jest songwriterką z Islandii. Swoje utwory zaczęła komponować mając 20, a piosenki pisze zarówno w języku islandzkim, jak i po angielsku. Tworzy eklektyczne utwory w stylu lo-fi indie folk, w których to folkowych balladach czuje się najlepiej. Jej muzyka chwyta ze serca swoją prostotą i szczerością, a teksty niejednokrotnie wywołują uśmiech i łzy.

Swój pierwszy koncert Myrra zagrała dla pary…papug. Od tej pory jednak głos i niezwykłe kompozycje Islandki przyciągają na koncerty wiele zachwyconych jej wrażliwością osób. To idealne dźwięki dla wszystkich, którzy cenią artystki pokroju Emiliany Torrini, Sóley, Halli Nordfjord czy Ólöf Arnalds.

Swój pierwszy album „Kveldulfur” Myrra wydała w 2012 roku. Wtedy też po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Po zagraniu 14 koncertów na przełomie stycznia i lutego 2012 roku Myrra zyskała sobie w naszym kraju sporą rzeszę fanów, którzy z roku na rok przychodzą na jej koncerty przyprowadzając sukcesywnie nowe osoby, które zakochują się w głosie, utworach i scenicznej szczerości artystki.

Na początku 2019 roku Myrra Rós nagrała swój trzeci album, Thought Spun. Niezwykle odważny, pełny opisów, często trudnych doświadczeń artystki. Jest to zdecydowanie najbardziej osobisty z dotychczasowych albumów Myrry. Pewnego rodzaju rachunek sumienia i pogodzenie się z przeszłością.

https://youtu.be/NiSsI-y-JAg
https://www.youtube.com/watch?v=UXq4HLDlrosSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan Poznań

Karolina Czarnecka – Poznań

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

Myrra Rós (Islandia) Meskalina Poznan Poznań

We Fight for Dubstep #4

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:59