MUZIKANOVA NIGHT 2 pres. SEBO K [DE]

Clubbing

Piątek, 27 lutego 2009
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzikanova Night 2 pres SEBO K (Mobilee/ Berlin)!!!

Muzikanova.pl obiecała sprowadzać nietuzinkowych gości na swe noce, i tę obietnicę stara się wypełnic po raz drugi. Po pierwszej bardzo udanej edycji Muzikanova Night w październiku z udziałem Solomuna, pod koniec lutego zapraszamy na występ jednej z najjaśniej świecących gwiazd popularnej niemieckiej wytwórni Mobilee. Sebo K, bo o nim mowa, zawita po raz pierwszy do Polski by wraz z Muzikanova celebrować drugą edycję Muzikanova Night, która odbędzie się w poznańskim klubie SQ  27 lutego 2009.

Sebo K rozpoczął swą przygodę jako Dj we wczesnych latach ’90. Inspiracją była dla niego wówczas muzyka breakbeat by w połowie lat ’90 swe fascynacje skierować ku Chicago House oraz Detroit Techno. Rezydował w kultowych miejscach takich jak: Alec Empire’s Bass Terror, Pogo Club oraz Watergate. Jego przygoda z labelem Mobilee rozpoczęła się wraz z utworem Rancho Relaxo, wyprodukowanym w kooperacji z założycielką wytwórni Anją Schneider. Od tego momentu kariera Sebo nabrała nowego rozpędu. Potem przyszły kolejne wydawnictwa dla Mobilee(Horizons, Far Out) by w zeszłym roku przedstawić światu hit „Diva”, grany przez największych na całym świecie…Wraz z albumem Back Up Vol. 01 zapoczątkował również serię dj-mixów Mobilee.

Ze swoimi udanymi produkcjami dla Mobilee, remixami dla Pokerflat (Martin Landsky – ‚Let Me Dance’ (Sebo K Remix) oraz EP’ką ‚Transit’ dla Get Phisical Sebo K wysuwa się na czołówkę międzynarodowej sceny. Potwierdzeniem tego są również jego doskonałe sety. Sebo K na żywo będziemy mogli zobaczyć już 27 lutego w poznańskim klubie SQ na imprezie z cyklu Muzikanova Night 2. Obok gwiazdy wieczoru, wystąpią Juniore (muzikanova.pl/ SQ klub) oraz Matik (muzikanova.pl). Na Chilloucie: ConradQ (muzikanova.pl).

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

MUZIKANOVA NIGHT 2 pres. SEBO K [DE] Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
MUZIKANOVA NIGHT 2 pres. SEBO K [DE] Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

MUZIKANOVA NIGHT 2 pres. SEBO K [DE] Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00