Mr Silla (Mum) w Poznaniu

Koncerty
Mr Silla (Mum) w Poznaniu

Czwartek, 20 lutego 2020
godz: 20:00

Próżność

Niepodległości 8a, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

Szersza publiczność mogła poznać Mr. Sillę jako wokalistkę grupy Múm, do której dołączyła w 2007 roku przy okazji nagrania znakomitej płyty „Go Go Smear the Poison Ivy.” Na przestrzeni lat poświęconych zespołowemu graniu Islandka dojrzała do tego, by przemówić własnym, autonomicznym głosem. Sigurlaug Gísladóttir, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, w 2015 roku zaprezentowała swój debiutancki album. Na self-titled krążku znalazło się dziewięć premierowych utworów, które zostały utrzymane w duchu alternatywnego, przemyślanego popu zabarwionego elektroniką. Marcin Kozicki z bloga Stacja Islandia pisał o tej płycie: „Artystka w swojej muzyce stawia zdecydowanie na nastrój i przekaz emocjonalny – wychodzi jej to naprawdę nieźle”.

W ubiegłym roku światło dzienne ujrzało drugie długogrające wydawnictwo piosenkarki, „Hands on Hands”. Nowe, spójne stylistycznie piosenki Mr. Silli poruszają niełatwe tematy, które inni omijają szerokim łukiem. Złamane serce, toksyczne znajomości, problemy z identyfikacją płciową – z kompozycji multiinstrumentalistki bije autentyczność nie do podrobienia. Premierze płyty towarzyszy trasa koncertowa, która swoim zasięgiem obejmie także Polskę!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Mr Silla (Mum) w Poznaniu | 20 lutego 2020 Czwartek, Próżność

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Mr Silla (Mum) w Poznaniu Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble | Poznań

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 18:00

Mr Silla (Mum) w Poznaniu Poznań

JFDR | Poznań

Nd, 19 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
Mr Silla (Mum) w Poznaniu Poznań

Patrick The Pan

Cz, 07 maja 2020
godz: 19:00

od 35 PLN
Mr Silla (Mum) w Poznaniu Poznań

Kornel Kovacs / Poznań [ZMIANA DATY]

Sb, 09 maja 2020
godz: 23:00

od 25 PLN
Mr Silla (Mum) w Poznaniu Poznań

10ty Dragon FolkFest 2019

Sb, 09 maja 2020
godz: 15:00