Monoteism: Function

Clubbing
Electronic Techno

Piątek, 12 stycznia 2018
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Function w Tamie!

Legendarny rezydent Berghain, jedna z najgłośniejszych postaci amerykańskiej sceny techno, a także od niedawna rezydent gruzińskiego Bassiani, które stało się wizytówką undergroundowego techno!

Projekty Functiona, które odniosły sukces można wymieniać godzinami. Najbardziej popularne to mix Berghain 07, który odsłuchany został ponad 300 000 razy! Jako trio LSD wraz ze Steve Bicknellem oraz Lukiem Slaterem są obecnie bohaterami największych festiwali i najlepszych klubów na świecie.

Jego własna oficyna Infrastructure New York, od końca lat ’90 jest jedną z najważniejszych amerykańskich wytwórni techno, wyznaczając trendy w USA i w samej Europie. Wszystko za sprawą unikatowej selekcji, dzięki której w katalogu labelu znalazły się płyty Rrose, Inland czy Cassegrain, czyli postaci wyznaczające standardy na nowoczesnej scenie techno.

Na scenie supportować ich będą lokalni wyjadacze. Sin, przedstawiciel Analogen i rezydent Tamy oraz Juerga, szef agencji Urbanum. To dzięki nim w Poznaniu można było usłyszeć występy m.in. Oscara Mulero, Inigo Kennedy czy Perc. Sin niedawno zaliczył debiut na legendarnym Mayday, a Juerga z powodzeniem obstawia line-upy undergroundowych berlińskich klubów, gdzie od 4 lat mieszka.

Ta noc będzie również początkiem nowego cyklu wydarzeń spod znaku szeroko pojętego techno „Monoteism”, którego kuratorem będzie nasz rezydent – Sin.

DJ’s:

Function / Ostgut Ton, Infrastructure New York
http://bit.ly/Function_Berghain07

Sin / Analogen, Urbanum, Tama
Juerga / Urbanum

Informacje o biletach wkrótce.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Monoteism: Function Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00