MONO: Mike Vamp

Clubbing

Sobota, 17 października 2009
godz: 21:00

Cute

ul. Wielka 27/29, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Noc z Vampem
To nie Halloween.

To nie info o kinowej nocy horrorów.
To nie ogłoszenie matrymonialne.
To zaproszenie na wyśmienitą imprezę, która odbędzie się w klubie Cute już w sobotę 17. października!

 

Na imprezie MONO w Cute wystąpi dla Was MIKE VAMP, czyli połówka duetu Märtini Brös. W roli suportów usłyszycie Jacoba Seville oraz Toma Palasha.

 

Dobrze wiemy, że każdy z artystów jest Wam doskonale znany, jednak nie omieszkamy przypomnieć, z kim w tę sobotę będziecie mieli do czynienia.

 

 

 

Mike Vamp, dj i producent – firmuje swoimi muzycznymi dokonaniami berlińską wytwórnię Steve’a Buga – Poker Flat, zarówno pod swoim nazwiskiem, jak i jako połowa duetu Märtini Brös, który tworzy razem z DJ Cle od 1998 roku. Trwający do dziś muzyczny performens rozpoczynał w 1982 roku, gdy stawiał pierwsze kroki jako dj w Berlinie. Skupiony głównie na rave’ie bacznie obserwował zakorzeniające się powoli w latach 90-tych w Berlinie techno.

 

Gdy przystąpił do projektu Thomasa Fehlmanna i Gudruna Guta – Oceanclub – rave został zastąpiony głównie przez drum’n’bass grany przez Mike’a w radio i w piwnicznych otchłaniach Tresora. Specyfika prezentowanej muzyki zmieniła się ponownie, gdy rozsmakował się w Märtini. W zasadzie od początku istnienia Vamp i Cle wypracowali oryginalny styl – taneczną elektronikę spoili z takimi instrumentami i przyrządami, jak gitara, keyboard czy mikrofon. Ci muzyczni erudyci nagrywali dla Bpitch Control, Turbo, WMF, Dessous, Nightsingle, jednak największy kawałek ich muzycznego tortu otrzymała właśnie Poker Flat.

 

Dzis Mike to rezydent Watergate, gdzie udziela się w ramach środowych gigów z cyklu Meet Märtini. Czego możemy się po nim spodziewać w sobotę? Wszystkiego! Najczęściej jednak otrzymacie solidną dawkę deepu, minimalu i tech house’u. Żeby nie napisać – końską dawkę!

 

 

 

Jacob Seville, znany wcześniej również pod pseudonimem Cube, to bez wątpienia jeden z najzdolniejszych i najbardziej znanych przedstawicieli polskiego klubowego świata. Nic dziwnego – zespolił się z nim trwale już ponad 10 lat temu. Pierwotnie jako dj, podróżujący po całym kraju z nieodłącznym boxem z płytami, a od 2004 roku również jako producent.

 

Dziś, częściej niż w pociągu relacji „Poznań-jakiekolwiek klubowe miasto”, możemy go spotkać w domowym studio, w którym tworzy własne utwory, remiksuje lub masteruje produkcje innych artystów. Wydawnictwa sygnowane jego nazwiskiem publikują takie wytwórnie jak Giant Squid, Dirty Stuff, Vice Versa, Homage czy Levitate. Nie wiemy, czy lubi lewitować w domu, ale wytwórnie Levitate i Homage to jego autorskie projekty, które zapoczątkował w 2008 roku. Utwory, które opuszczają ich progi, to mieszanka house’u, tech-house’u, techno i progressive’u. Już niedługo zadebiutuje na rynku jego wspólny deepowy projekt z Tomem Palashem – Polar Bugz. Poza tym Jacob i Tom rezydują w dwóch poznańskich klubach: w SQ przy okazji cyklu Homage Nights oraz w Cute’cie prezentując siebie i innych artystów na imprezach Mono.

 

 

Tom Palash, również ponad 10-letni staż w tworzeniu muzyki, kiedy to zaczynał… od hip hopu, zakładając zespół, w którym był zarówno producentem, jak i MC. Uznanie w kręgach hip hopowców zyskał dzięki wydanemu z Noonem wolnemu instrumentalowi pt. „Missing train”. Koncerty, gościnne występy na rapowych składankach, artykuły w hip hopowych magazynach takich, jak Klan. Toma zwabiła jednak muzyka elektroniczna i nie zamierza go w najbliższym czasie wypuścić ze swych objęć. Ostatnimi czasy i on, tak jak Jacob, często zamyka się w domowym studio, by tworzyć deep house, house, techno i minimal.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

MONO: Mike Vamp Poznań

Enter Enea Festival 2019

Pn, 17 czerwca 2019
godz: 18:00

MONO: Mike Vamp Poznań

The Junkies w KontenerART 19/06

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 20:30

MONO: Mike Vamp Poznań

UF 2019 Pre-Party I Schron I Poznań

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 23:00

MONO: Mike Vamp Poznań

Sounds of Poznań

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
MONO: Mike Vamp Poznań

Joana all night long! • TAMA

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 23:00