LubiszTo! Live Music: Dubstep

Clubbing

Sobota, 07 maja 2011
godz: 19:00

Eskulap ACK

ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wydawca portalu lubiszto.org  zaprasza na 6 odsłonę cyklu, przepełnionych muzyczna pasją, koncertów LubiszTo! Live music. Tym razem, wrzucamy na audiofilski ruszt, jedenaście soczystych rodzajów DUBSTEP. 

Pierwsze tak potężne wydarzenie DUBSTEP Polsce. W legendarnym klubie Eskulap wystąpi angielska śmietanka tej muzyki. W Europie na występ jednego z naszych gości przychodzą tłumy, a w Poznaniu wystąpi aż  JEDENAŚCIE takich ekip!  Surowe wnętrza klubu+potężne nagłośnienie w dwóch salach+angielski dubstep z najwyższej półki= Twoje wielkie zadowolenie:)

Przez Europę przetacza się fala nowego, zadziwiającego dubstepu. Daj się jej ponieść! Wszyscy nieustannie koncertują w Europie oraz w basenie Morza Śródziemnego. Każdy z nich ma na swoim koncie kilka wydanych płyt. Ich utwory biją rekordy popularności w zachodnich stacjach radiowych oraz w Internecie.
Imprezę poprowadzi DUŻE PE.

FLUX PAVILION [UK][Circus Label]

Zaczynał od komponowania indie rock, rock. Następnie przeszedł przez stadium D’N’B. W 2009r wydał kilka EP’ek z tą muzyką. Jednak swoje powołanie odnalazł właśnie w dubstepie. Jego produkcje charakteryzują się drum and bass’ową dynamiką, spreparowanymi wokalami oraz głębokim bassem. Chcąc porównać go do starszych producentów, można by powiedzieć że Flux Pavilion powstał z połączenia Rusko, Caspa i Nero. Jest esencją koktajlu z tych 3, najbardziej znanych producentów.
Pierwszy raz wystąpi w Polsce.
Najbardziej znane utwory:
-I Can’t Stop
-Got 2 Know
-Dj Fresh-Gold Dust(Flux Pavilion remix) !

COOKIE MONSTA[UK][Circus Label]

Zdecydowanie najostrzejszy producent. Jego utwory są twarde, mocne i potrafią zamienić w pył awersję ludzi do nowego. Współpracuje z wytwórnią CIRCUS RECORDS.
Najbardziej znane utwory:
-Ginger Pubs
-Optimus Prime

SLUM DOGZ[UK] [Circus Label]

Kolejni przedstawiciele CIRCUS Label. Ich występy są niezwykle energiczne. Łączą potężne uderzenie bassu z d’n’b oraz wysokimi wokalami. Podczas imprezy wystąpą wspólnie z MC KRAFTY.

CHRISPY [UK]

Chriss od razu odnalazł się w muzyce dubstep. Jest producentem od 2008roku. Już w 2009r wydał swoją pierwszą EP’kę w wytwórni Stupid Fly oraz w 2 Much Bass Recodrs. Ta ostatnia otworzyła mu drogę do wielkich producentów dubstep tego świata. Jego muzyk jest ostra, zadziorna. Często wykorzystuje tzw „piły”. W wieku 20lat znalazł się na angielskich i amerykańskich listach muzycznych dzięki takim utworom jak:
-Rihanna – Rude Boy (CHRISPY REMIX)
-Ke$ha – TiK ToK (CHRISPY REMIX)
– Roll Out

DUBBA JONNY [UK]

To duet perkusisty z producentem dubstep. Brian & Nick tworzą niezwykłą atmosferę na swoich koncertach. Dlaczego? „żywa” perkusja i mocne wobble z konsoli przyprawią o orgazm najbardziej zatwardziałych przeciwników przyjemności:)

JAZZSTEPPA[UK/GERMANY]

Klasyka syntezy brzmień dubstep, jazz, d’n’b. Grają na: perkusji, trąbce, samplerach. Ich występy charakteryzują się magicznym klimatem. Jeśli lubisz astralne podróże musisz być na ich występie:

RADIKAL GURU + SUN OF SELAH [PL/UK]

Duet znakomitego producenta dubstep, dub i angielskiego Mc, na co dzień kolaborującym z KROMESTAR.  Radikal Guru jest jednym z nielicznych polskich producentów,  tak bardzo rozpoznawalnych w Europie. 

KWAZAR[PL]

Członek Respecta Kru, producent, promotor i przede wszystkim świetny dj. Podczas grania sam doskonale się bawi, dzięki czemu jego występy są niezwykle energiczne.Grał z takimi sławami jak m.in. Congo Natty, London Electricity Live, Dub Fx, MJ Cole, Freestylers, Skream, Goldie, John B, Mochipet, czy Scuba.

XILENT

[ techstep, neurofunk]-mimo młodego wieku pojawił się na wielu europejskich scenach, w tym u samego Johna B. Polska publiczność miała okazję go poznać podczas festiwalu Audioriver 2010, gdzie zaprezentował swoje produkcje, połączone z dynamicznymi wizualizacjami na ekranach wielkości kilkurodzinnego domku. Xilent zagrał jako ostatnia gwiazda sceny Main Stage. Przed nim wystąpił SPOR.

RUFF PUFF SOUND SYSTEM[PL]

Podczas występów wprowadzają słuchacza w istny trans. Są zwolennikami i promotorami grania  dub, dubwise z płyt winylowych.  W dobie postępującej popularyzacji reggae na świecie Ruff  Puff  stara się wyłowić i przedstawić to co według nich najlepsze w tej muzyce  – dobrą wibrację i jasny przekaz.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

LubiszTo! Live Music: Dubstep Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

LubiszTo! Live Music: Dubstep Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
LubiszTo! Live Music: Dubstep Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00