Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL

Koncerty
Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL

Piątek, 28 sierpnia 2020
godz: 20:00

Stary Browar

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

▪ Ania Dabrowska ▪ sanah ▪ Brodka ▪ Kwiat Jabłoni ▪ król ▪ BARANOVSKi ▪ Sorry Boys ▪ LemON ▪ Bitamina ▪ KARAŚ/ROGUCKI

Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstają Letnie Brzmienia – cykl koncertów w parku Stary Browar. Czekamy na Was w każdy piątek i sobotę o godz. 20:00. Koncerty poprzedzać będą DJ sety, które zaczynać będziemy o 17:00.

Harmonogram koncertów:

31 lipca – Sorry Boys
1 sierpnia – LemON
7 sierpnia – Bitamina
8 sierpnia – Karaś / Rogucki
14 sierpnia – Ania Dąbrowska
15 sierpnia – Kwiat Jabłoni
21 sierpnia – Baranovski
22 sierpnia – sanah
28 sierpnia – KRÓL
29 sierpnia – Brodka

Start sprzedaży biletów 🎫 w najbliższą środę o godz. 12:00.

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: król
28.08.2020 roku, piątek, godz. 20:00
Park Starego Browaru, Poznań
Wejście od skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej

Bilety w cenie: 79 zł.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstały Letnie Brzmienia. 28 sierpnia wystąpi król.

O ARTYŚCIE
Błażej Król to jednoosobowy fenomen. Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin „piosenka poetycka” przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Mieszając w jednym sosie elektronikę, ambient i wątki szeroko pojętego indie, tworzy mieszankę jedyną w swoim rodzaju. Na jej tle wychwytuje jakąś esencję egzystencjalnej rozterki współczesnego trzydziestolatka.

O WYDARZENIU
W znajdującym się w sercu Poznania parku Stary Browar, spodziewamy się zobaczyć zarówno tych zabieganych, jak i tych, którzy nie zwalniają tempa przez 24 godziny. To też studenci i tegoroczni maturzyści, którzy co roku o tej porze uczestniczyli w największych festiwalach muzycznych w Polsce. Single i młodzi rodzice, czy w końcu odkrywający Wielkopolskę turyści z innych zakątków kraju. Słowem: my wszyscy, którzy w miejskiej dżungli pragną na chwilę usiąść w wygodnie w leżaku, posłuchać dobrej muzyki, zjeść i napić się, i po prostu pobyć razem.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/38gAdw4.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL Poznań

Tama Staff | River Cat

Cz, 09 lipca 2020
godz: 19:00

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL Poznań

STREETCON POZNAŃ 2020

Pt, 10 lipca 2020
godz: 12:00

od 30 PLN
Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL Poznań

BELMONDO x STREETCON x POZNAŃ

Pt, 10 lipca 2020
godz: 12:00