Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL

Koncerty
Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL

Piątek, 28 sierpnia 2020
godz: 20:00

Stary Browar

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: król
28.08.2020 roku, piątek, godz. 20:00
Park Starego Browaru, Poznań
Wejście od skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej

Bilety w cenie: 79 zł.

Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstały Letnie Brzmienia. 28 sierpnia wystąpi król.

O ARTYŚCIE
Błażej Król to jednoosobowy fenomen. Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin „piosenka poetycka” przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Mieszając w jednym sosie elektronikę, ambient i wątki szeroko pojętego indie, tworzy mieszankę jedyną w swoim rodzaju. Na jej tle wychwytuje jakąś esencję egzystencjalnej rozterki współczesnego trzydziestolatka.

O WYDARZENIU
W znajdującym się w sercu Poznania parku Stary Browar, spodziewamy się zobaczyć zarówno tych zabieganych, jak i tych, którzy nie zwalniają tempa przez 24 godziny. To też studenci i tegoroczni maturzyści, którzy co roku o tej porze uczestniczyli w największych festiwalach muzycznych w Polsce. Single i młodzi rodzice, czy w końcu odkrywający Wielkopolskę turyści z innych zakątków kraju. Słowem: my wszyscy, którzy w miejskiej dżungli pragną na chwilę usiąść w wygodnie w leżaku, posłuchać dobrej muzyki, zjeść i napić się, i po prostu pobyć razem.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/38gAdw4.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL Poznań

Tama Staff | Don Blachini

Cz, 06 sierpnia 2020
godz: 20:00

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: KRÓL Poznań

Lost Festival Showcase | Tama Bar

Pt, 07 sierpnia 2020
godz: 22:00