La Sunda 2 Urodziny: Mike Vamp [Martini Bros]

Clubbing

Piątek, 05 grudnia 2008
godz: 13:19

SPOT.

ul. Dolna Wilda 87, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W niedzielne wieczory, kiedy tak na prawdę weekend odchodzi w niebyt, a myśli powoli kierują się ku nadchodzącemu tygodniowi jest tylko jedna recepta na wspomnienie imprezowych szaleństw i pozytywne nastawienie na czas szarej codzienności, która nas czeka. Co tydzień od godziny 19 do 21 możecie posłuchac Waszej ulubionej muzyki, zrelaksować się i dobrze nastroić włączając audycję La Sunda w radiu RMI.FM! I tak już od dwóch lat!

Tak tak, wydawałoby się jakby to było niedawno, a tu proszę – wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny audycji La Sunda. Z tej okazji prowadzący cotygodniowy niedzielny program Cube  i Juniore wraz z agencją Estra zapraszają na celebrowanie tej niecodziennej uroczystości podczas wyjątkowej imprezy w wyjątkowych przestrzeniach.

5 grudnia 2008 roku w miejscu, które doskonale łączy cechy klubu, galerii i restauracji – SPOT. będziemy hucznie świętować urodziny dwulatka. Z tej okazji nie zabraknie oczywiście muzycznych niespodzianek, które stanowią tak ważny aspekt każdej audycji La Sunda.

Nie będzie to typowa impreza – podczas urodzin La Sunda usłyszymy więc koncert, live act oraz sety dj’skie najwyższej próby.

Już 5 grudnia od godziny 21 zapraszamy na wyjątkowy koncert poznańskiej grupy TEMPFOLDER – którzy w mistrzowski sposób zacierają granicę między muzycznymi gatunkami – inspirując swoje melodie jazzem, elektroniką i minimalem. Najnowsza płyta „Empty Bottles” trójki muzyków z Tempfolder jest przez krytków uznawana za polski album roku. Jak pisze Tomek Doksa z Exkluziv, Tempfolder  „…bawia sie dzwiekiem i harmoniamii – ukladaja wciagajace, barwne kompozycje, pelne ciekawych aranzacji, w których slychac echa zarówno nocnych klubów, jak i miejskich ulic. W tej muzyce jest klimat, przestrzen i doskonale wibracje. Jest nowoczesnosc.” Tym samym wszystkich klubowiczów znudzonych sztampowym podejściem do imprez gorąco zapraszamy do rozgrzewki w Spocie przy dźwiękach zespołu Tempfolder.

Zaraz po koncercie na scenę wkroczy młody i utalentowany producent z Poznania – Mooryc, który stopniowo będzie podgrzewał atmosferę imprezy swoim niecodziennym LIVE ACT’EM. Pisany z dużych liter bo ten student Akademii Muzycznej wykorzystuje w swoich performance’ach cały arsenał dźwięków z kręgu szeroko pojętej elektroniki. Tego nie możecie przegapić!

Po tak wyjątkowych występach przyjdzie czas na prawdziwą ucztę przy charakterystycznych dla audycji La Sunda dźwiękach, które zaprezentują prowadzący od dwóch lat program – Cube aka Jacob Seville oraz Juniore aka Alex Junoloco. Zagrają oni jednocześnie warm-up dla kolejnego wyjątkowego gościa urodzinowej nocy – Mike’a Vampa z niemieckiego duetu Martini Bros – który niezmordowanie porusza stopami klabersów od 1982 roku. Kolaboruje głównie z wytwórnią Poker Flat. To właśnie jej nakładem ukazał się w sierpniu najnowszy album Martini Bros pt. The MB Factor. Mike Vamp wcześniej kojarzony był z duetem Oceanclub, a płytami kręcił w legendarnym klubie Tresor. Aktualnie rezyduje w klubie Watergate w ramach cyklu imprez „Meet Martini”.

Imprezę zakończy „ojciec chrzestny” audycji La Sunda wspierający ją wdziałaniach od samego początku – dyrektor programowy radia Rmi.FM – Piotr Wawrowski aka Peter Pain, który swoim muzycznym setem doskonale poprowadzi Was do finału imprezy.

Gorącao zapraszamy, taka okazaja zdarza się w końcu tylko raz w roku, a ta impreza to doskonała okazja do spotkania się wszystkich słuchaczy audycji La Sunda i miłosników najciekawszych brzmień klubowej elektroniki oraz zabawy w wyśmienitym towarzystwie.

 

Wstęp na zaproszenia, ilość biletów ograniczona!


Chcesz zdobyć zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie? Wyślij maila na adres [email protected] i napisz dlaczego właśnie Ty masz się znaleźć na drugich urodzinach audycji La Sunda! Do rozlosowania mamy 10 ZAPROSZEŃ!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

La Sunda 2 Urodziny: Mike Vamp [Martini Bros] Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

La Sunda 2 Urodziny: Mike Vamp [Martini Bros] Poznań

Wosk Sound System All Night Long

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:00