Koncert VooVoo Za niebawem

Koncerty
Koncert VooVoo Za niebawem

Sobota, 05 października 2019
godz: 20:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Od kilku dekad zespół VooVoo pokazuje, że rock jest pojemną sferą muzyki, i że może być przedmiotem świadomych opcji dla artystów. Nie są na szczęście jednak wciąż „gwiazdami-dinozaurami” . Stanowią normalny zespół, który nie chce być słuchany przez pryzmat własnej legendy. 15 lutego 2019 ukazała się nowa, studyjna płyta Voo Voo nazwana „Za niebawem”. Jaka jest? Jest, jak jej tytuł – tajemnicza i przekorna, nieoczywista i niejednoznaczna. Koncerty wypełniają sale w całej Polsce, a płyta została przyjęta rewelacyjnie!
Od pierwszych słów jakie tu padają (tajemnicza ballada, tajemnicza liryka) do słów ostatnich (zbawczy sens ironii i uśmiechu), no i w tej powracającej – w przeróżnych barwach i rytmach – melodyjce.
Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach. Koncerty charakteryzują się żywiołowym rytmem, energią i wspaniałymi światłami! Na koncertach towarzyszy Wojtkowi Waglewskiemu Monika Borzym .

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

Aby zobaczyć teledysk kliknij tutaj: https://youtu.be/gX4rAWNZ7a8Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Koncert VooVoo Za niebawem Poznań

Czwartkowe CoCieTrapy #3 ft. Sobota

Cz, 17 października 2019
godz: 22:00

Koncert VooVoo Za niebawem Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
Koncert VooVoo Za niebawem Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59