Koncert: BEAT WISE / Support: Adrian Karma / Dom Tramwajarza

Koncerty
Koncert: BEAT WISE / Support: Adrian Karma / Dom Tramwajarza

Środa, 28 grudnia 2022
godz: 20:00

Dom Tramwajarza

Słowackiego 19, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na koncert poznańskich artystów młodego pokolenia: Beat Wise oraz Adrian Karma.
28.12.2022 (środa), godz. 20
Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21, Pan Gar
Beat Wise
Poznański zespół hip-hopowy utworzony na początku 2021 roku w czasach lockdownu. Skład tworzy autorski materiał gdzie hip-hop miesza się z muzyką funkową. Niebanalna sekcja rytmiczna, szerokie zastosowanie gitary oraz instrumentów klawiszowych z tekstami w języku polskim rodzą wśród słuchaczy bardzo pozytywny vibe.
Aktualny skład zespołu tworzy piątka poznańskich muzyków: Bartłomiej „Mizi” Mizera (MC), Marcin Talarczyk (gitara basowa & synth), Adam Szurek (gitara), Sławek Mencel (piano & synth), Piotr Stachowiak (perkusja).
Beat Wise zagrał już wiele koncertów m.in. podczas dwóch ostatnich edycji Powidz Jam Festiwal, Zagro Rataje lub Amfiteatr Śremskiego Muzeum.
Na początku 2023 Beat Wise ujawni swój debiutancki album EP. Sesja nagraniowa do tego albumu odbyła się w pierwszej połowie 2022 roku. Dotychczas słuchacze mogli usłyszeć na YouTube i innych social media zarejestrowane podczas kilku live session single pt. Papieros, #west, Chwiejnie impulsywny oraz C-walk on your grave.
W planach zespołu jest również szeroka trasa koncertowa promująca EP’kę w nadchodzącym roku oraz debiut na aplikacjach streamingowych.
www.youtube.com/channel/UCudh_zEObWgNr9zBl1KWk-w
Adrian Karma
muzyk, multiinstrumentalista, autor tekstów, producent. Sceptyk – ale i marzyciel, zanurzony w tematach społecznych. Uczulony na problemy zobojętnienia na drugiego człowieka, naturę oraz szeroko pojęty zdrowy rozsądek. W swojej twórczości stara się uwrażliwiać innych na skomplikowaną naturę świata, przyrodę, a na końcu także uwrażliwiać na drugiego człowieka.
'Chciałbym aby w debacie publicznej było trochę więcej głosu empatii, ciepła, ale i zdrowego rozsądku – stąd pomysł by próbować mówić o tym przez muzykę. Trochę starodawna metoda komunikacji z drugim człowiekiem, w końcu dziś prym wiodą youtuberzy – ale mam nadzieję, że wciąż jest w ludziach potrzeba konfrontacji ze sztuką, która nie tylko daje rozrywkę, ale i mówi o czymś, zwraca na coś uwagę.’
www.adriankarma.com
Bilety:
25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu). Bilety dostępne w Domu Tramwajarza oraz w dniu koncertu.

Zapraszamy serdecznie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Koncert: BEAT WISE / Support: Adrian Karma / Dom Tramwajarza Poznań

ŚRODOWE WYJEBONGO

Śr, 08 lutego 2023
godz: 22:00

Koncert: BEAT WISE / Support: Adrian Karma / Dom Tramwajarza Poznań

POCIĄG DO JAPY

Cz, 09 lutego 2023
godz: 22:00

Koncert: BEAT WISE / Support: Adrian Karma / Dom Tramwajarza Poznań

STUDENCKIE WALENTYNKI

Cz, 09 lutego 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →