Kitty Solaris (DE) + Izzy & The Black Trees zagrają u Pana Gara!

Koncerty
Kitty Solaris (DE) + Izzy & The Black Trees zagrają u Pana Gara!

Sobota, 06 lipca 2019
godz: 19:30

PAN GAR

ul.Slowackiego 19/21, 60-822 Poznań, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KITTY SOLARIS (DE)
alternative pop / indie / electro // Berlin

Co się stanie jeśli wymieszamy Velvet Underground, PJ Harvey, Prince’a, Cat Power i David Bowie? Jeśli rezultat może być Kobietą i miksturę taką przyrządzimy w kuchni na berlińskim Prenzlauer Berg, to poznajcie Kitty Solaris! Czasem melancholijna, czasem dzika , raz beznamiętna, a kiedy indziej łapiąca za serce, ale zawsze niezmiennie pamiętająca o dobrym refrenie. Swój pierwszy album „Future Air Hostess” nagrała już 10 lat temu, i to od razu z pomocą Gordona Raphaela (The Strokes, Regina Spektor). Od tamtej pory nie zwalnia tempa, dodając do swojej dyskografii kolejne single i albumy, takie jak „We Stop The Dance” i „Silent Disco”. Wszytskie oba zawierają po kilkanaście kawałków, które w idealnym świecie zostałyby wielkimi przebojami. Najnowsza płyta nazywa się „Cold City”, przynosi kolejny tuzin opowieści o życiu, miłości i śmierci w klimacie „berlińskiego spleenu”. Płyta promowana jest tytułowym kawałkiem, o którym recenzenci w Niemczech pisali, że oto narodziła się „grunge’owa Lana Del Ray”. Można i tak. Najlepiej sprawdźcie sami – Kitty przyjeżdża na swoje pierwsze polskie tournee już w sierpniu br.

YouTube
„Cold City”

„Silent Disco”

„Dirt”

„Tourist In My Own Town”

„Beggar And King”

Bandcamp
https://kittysolaris.bandcamp.com/
Facebook
https://www.facebook.com/KittySolarisBerlin/

IZZY & THE BLACK TREES (PL)
americana / noise / alternative rock // Poznań

Do estetyki LO-FI nawiązują też doskonale znani w Poznaniu i coraz śmielej poczynający sobie dalej i za granicą Izzy & The Black Trees. W ich występach dominuje punkowa energia przeplatana melancholią oraz nutką psychodelii – Pixies, Patti Smith, Nick Cave – to niektóre skojarzenia publiczności, która miała już okazję zobaczyć zespól w akcji. Kwartet zarejestrował w studio swoją pierwszą EPkę, gdzie amerykański folk łączy się z gitarowymi riffami spod znaku Sonic Youth, wszystko to pod wodzą charyzmatycznego głosu wokalistki.
W sieci dostępny jest teledysk do utworu Winter’s Coming Down, który polską premierę poprzedził sukcesami w USA (nominacja do nagrody Golden Kayak) oraz obecnością na listach przebojów niezależnych stacji radiowych w Australii i Wielkiej Brytanii. W tym roku zespół zagrał na ENEA Spring Break festival oraz Westway Lab w Portugalii, który odwiedzili w ramach programu INES Talent.

YouTube
„Winter;s Coming Down”

„Trust No One” (live)

„Hay On Fire”

Bandcamp
https://izzyandtheblacktrees.bandcamp.com/releases
Facebook
https://www.facebook.com/IzzyandtheBlackTrees/

Bilety w cenie 20pln do nabycia przed koncertem 🙂Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Kitty Solaris (DE) + Izzy & The Black Trees zagrają u Pana Gara! Poznań

Plug.in pres. Mendeler / Eliot PL

Cz, 30 stycznia 2020
godz: 21:00

Kitty Solaris (DE) + Izzy & The Black Trees zagrają u Pana Gara! Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

Kitty Solaris (DE) + Izzy & The Black Trees zagrają u Pana Gara! Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00