Keep On Ravin

Clubbing

Piątek, 20 kwietnia 2012
godz: 21:00

Cute

ul. Wielka 27/29, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

” KEEP ON RAVIN’ w/ Arthur Barr x Youth Rave Center x Gregory Paul x TBATBA „
Siema!
Jak widać okazja do melanżu znajdzie się zawsze. Rzutem na taśmę, w piątek odwiedza nas stary, dobry znajomy, mistrz kamuflażu, młody, aczkolwiek wyglądający staro – Arthur Barr.
Znany (bardzo) dobrze wrocławskiej publice, da o sobie poznać również u Was, jak sam powiedział: „we’re gonna get smashed”…
Arthur to założyciel dobrze prosperującej brytyjskiej wytwórni Fullbarr, z jego stajni wyszły sztosy od takich nazwisk jak Luke Solomon, Henry Gilles, Huxley, Russo, Death on Balcony, Kalabrese, Samaan, Losoul, Youandewan itp itd etc. Jako producent niszczy system z kilkoma jeszcze ‚większymi’ nazwiskami, ale nie wolno nam o tym mówić. Jego umiejętności DJskie gniotły w takich miejscówkach jak Das Lokal (Wro) itp itd. Miejscówek było naprawdę sporo, nie ma sensu o tym pisać. Ważne jest to, że w piątek gramy w Cute dużo hałsu i techno.
Naszą kolejną niespodzianką jest debiut klubowy Grześka. Grzesiek to 25-letni (czy to ważne?) chłopczyna, mega ziom, który już od najmłodszych lat interesował się muzyką. 6 lat mieszkając w Poznaniu, odkrył WSZELKIE kryjówki clubbingu. Od dziecka tworzy nieoficjalne (a dobre) utwory, nagrywa podcasty, a od niedawna wystartował ze swoją audycją Friday Melange w radio. Wyjdzie z cienia (?) w piątek wieczór, debiutując za sterami Cute. Będzie czego posłuchać i do czego potupać.
Do tego wszystkiego sprawcy całej afery, czyli Wnuk aka RTRDSC i Brosha czyli Youth Rave Center. Brosha pracuje do 22 i pewnie przyjedzie późno, ale wypadałoby żeby przyjechał. Zwłaszcza że kończymy późno.
Zapowiedzieli się też kumple z Poznania. Weźcie płyty! Za dekami w Cute podobno jest dużo miejsca.
KEEP ON RAVINNNN już w piątek. Tax tylko 5, chyba że znasz didżeja / bramkarza. Będzie mega super. Obiecujemy. Siema!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Keep On Ravin Poznań

Pølygon: Der Anfang!

Sb, 19 października 2019
godz: 23:00

Keep On Ravin Poznań

Weiss Video Orchestra | Tama

Sb, 19 października 2019
godz: 22:00

od od 35 PLN
Keep On Ravin Poznań

Blask #10 – DJ Seinfeld

Sb, 19 października 2019
godz: 22:00

Keep On Ravin Poznań

SMÜGY // support: Misspeaks

Sb, 19 października 2019
godz: 20:00

Keep On Ravin Poznań

19.10 | Gruz By Hrabioza

Sb, 19 października 2019
godz: 23:00