Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Clubbing
Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons)
Electronic

Sobota, 18 maja 2019
godz: 23:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Sezon nieciekawej aury w totalnej pełni, ale mamy już na co czekać. Wraz ze słonecznymi dniami przybędzie do nas gość, którego płytami wypełnione są nasze kejsy. Doceniamy go nie tylko za rodzaj muzyki, którą gra i produkuje, ale także za podejście do procesu twórczego oraz „biznesu” muzyki elektronicznej. Skupiony na jakości, cierpliwy, niesamowicie precyzyjny w swym działaniu, hiszpański DJ i producent Julian Perez będzie prowadził naszą majową karawanę 18.05 w Projekt LAB.

Od lat zakochani w produkcjach jego wyłącznie winylowego labelu Fathers & Sons Productions, którego działalność zakończył świetnym, debiutanckim albumem „Solemnity”, z ciekawością obserwujemy jego kolejne projekty z nową, także wierną czarnemu krążkowi oficyną Girada Unlimited. Na obydwóch labelach prócz twórczości samego Pereza znajdziecie kawałki takich artystów jak S. A. M., Malin Genie, Livio & Roby czy Franco Cinelli. Uwielbiamy jego sety, produkcje, zarządzanie labelem więc czego chcieć więcej. Julian to cierpliwy podróżnik, który doskonale wie, że trzeba przejść drogę przez noc, aby doczekać upragnionego świtu. A ty już wiesz?

Biografia:

JULIAN PEREZ (Girada Unlimited / Fathers & Sons)

Julian Perez rozwinął swoją miłość do muzyki elektronicznej na początku lat 90., pod silnym wpływem wydawnictw z USA i Wielkiej Brytanii.

Jest uznawany za unikalnego i wszechstronnego DJ-a. Jego osobisty styl i podejście do fachu można streścić w czterech prostych słowach: poświęcenie, wnikliwość, szacunek i cierpliwość.

W 2010 roku wydał pierwszą płytę i wkrótce stało się dla niego jasne, że następnym logicznym krokiem będzie założenie własnej wytwórni. W ten sposób narodziła się „Fathers & Sons Productions” – wytwórnia wyłącznie winylowa, którą założył wraz z przyjacielem w 2012 roku. Dzięki tej inicjatywie Julian zyskał platformę, która umożliwiła mu w krótkim czasie wypromowanie swojego brzmienia na całym świecie.

Dzięki występom w ponad dwunastu krajach i solidnemu katalogowi, wytwórnia zyskała międzynarodowy rozgłos wśród najbardziej szanowanych artystów na scenie. Co zaowocowało późniejszymi wydawnictwami w Cocoon Recordings, Raum…musik i Subwax Bcn. Każda płyta spod szyldu FAS wyprzedawała się w pierwszych dniach sprzedaży, co świadczy o nieskazitelnym guście Juliana, a także o tym, że ma dobre ucho, by dostrzegać nowych, ciekawych artystów. Działalność Fathers & Sons zakończył swoim pierwszym debiutanckim albumem „Solemnity”. Świadectwo oddania artysty jego rzemiosłu, wykazującego się umiejętnością tworzenia czystego dźwięku.

Jego nowy projekt „Girada Unlimited” szybko przyciągnął do siebie prawdziwych diggerów. Ta winylowa wytwórnia zyskała już sporo uwagi, zanim na dobre zorientowano się, kto za nią stoi.

Julian Perez zyskał imponującą międzynarodową reputację, grając na najważniejszych festiwalach, takich jak Outline w Moskwie i Sunwaves w Rumunii, a także na jednych z najlepszych undergroundowych imprez i często w najważniejszych klubach na całym świecie, takich jak Rex w Paryżu, Fabric w Londynie czy Robert Johnson w Offenbach. Od lat grywa na Ibizie, gdzie regularnie gości w klubie Underground, imprezach ENTER Richiego Hawtina w Space i Cocoon Svena Vatha w Amnesii.

Website: http://julianperez.com
Discogs: https://www.discogs.com/artist/54394-Julian-Perez
RA: https://www.residentadvisor.net/dj/julianperez
Soundcloud: https://soundcloud.com/julianperez
Facebook: https://www.facebook.com/JulianPerezOfficial
Twitter: https://twitter.com/julianperezcom
YouTube: https://www.youtube.com/user/julianperezcom
Instagram: https://www.instagram.com/julianperez

Line-up:

Main:

Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons Productions)
Dawid Sieradzki (Karawana)
Exilim (Karawana)
Vladimir Kozakov (Karawana)

Bar:

Genique
Martin Schmit
minimalico
Saxone

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Kup Bilety

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons) Poznań

Kasai, FPM8, Meskalina

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons) Poznań

Techniküm: Cosmaya / Monster

Cz, 24 października 2019
godz: 22:00

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons) Poznań

Czwartkowe CoCieTrapy #4

Cz, 24 października 2019
godz: 22:00

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons) Poznań

Skalpel Big Band – Poznań

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons) Poznań

Polo House | Tama

Pt, 25 października 2019
godz: 23:00

Karawana: Julian Perez (Girada Unlimited / Fathers & Sons) Poznań

Połowinki na Stulecie Marcinka

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00