Julia Marcell – koncert

Clubbing

Sobota, 31 marca 2012
godz: 20:00

Eskulap ACK

ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Agencja koncertowa PW Events zaprasza na koncert Julii Marcell, który odbędzie się w ramach trasy promującej ostatnie wydawnictwo artystki – płytę „JUNE”.  Jej pierwszy singiel z płyty „Martioszka”okazał się hitem, a artystka zdobywa coraz większą popularność, nie tylko w Polsce ale i za granicami naszego kraju.

Julia Marcell otrzymała w tym roku Paszport za udowodnienie, że karierę w muzyce pop można robić samodzielnie i na własnych zasadach, za w pełni autorskie i nowoczesne podejście do tworzenia muzyki.

Julia Marcell, a właściwie Julia Górniewicz, urodziła się w 1982 r. w Olsztynie, choć teraz mieszka w Niemczech. Zaczęło być o niej głośno w 2007 r., kiedy z pomocą internautów uzbierała 50 tys. dol. na wydanie swojego pierwszego albumu nagranego w Berlinie i wyprodukowanego przez Mosesa Schneidera. W październiku 2011 r. ukazał się jej drugi album „June”. Muzyka, którą tworzy i wykonuje, nazywana jest niekiedy lirycznym punkiem, choć wymyka się jakimkolwiek sztywnym klasyfikacjom.

Twórczość Julii docenili jurorzy przyznając (w kategorii muzyka popularna) prestiżową nagrodę Paszport Polityki. W uzasadnieniu podkreślali, że wyróżnienie należy się jej, bo udowodniła, że karierę w muzyce pop można robić samodzielnie i na własnych zasadach. Chwalili ją też za w pełni autorskie i nowoczesne podejście do tworzenia muzyki.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Julia Marcell – koncert Poznań

Strachy Na Lachy

Pt, 29 marca 2019
godz: 20:00

od 65 PLN