Jasper Love

Koncerty
Jasper Love

Niedziela, 05 grudnia 2021
godz: 19:00

Blue Note

ul. Kościuszki 76/78, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Podczas koncertu muzyk zaprezentuje przedpremierowo utwory ze swojej tanecznej, debiutanckiej płyty. Nie zabraknie także romantycznych, akustycznych brzmień, oraz wyjątkowych gości specjalnych.
”Chcę, żeby moja muzyka była integralną częścią życia ludzi, aby w niej odnajdywali szczęście, wytchnienie, szaleństwo, pocieszenie – czego w danej chwili najbardziej potrzebuje ich dusza. Miłość, emocje, ludzie – to filary mojej muzyki” – Jasper Love
Jasper Love to młody wokalista, multiinstrumentalista i producent, który jest tajfunem świeżości na europejskiej scenie muzycznej. Jego artystyczne korzenie zagłębione w bluesie ewoluowały w charyzmatyczny, nowatorski i niepodrabialny styl. W swojej muzyce łączy taneczne rytmy EDM, trapowe beaty oraz popową energię, jednocześnie nie rezygnując z romantycznych melodii i gitarowych brzmień.
Występując od najmłodszych lat na scenie, Jasper stał się prawdziwą bestią sceniczną, dając z siebie zawsze 300 proc. i będąc wulkanem energii, który porywa publikę na każdym koncercie. Muzyk koncertował na wielu znanych scenach w Polsce i za granicą m.in. : Light Move Festival Łódź (jako support przed wojciechem Pilichowskim), Rudolfstrasse Fest Dresden, Blue Note Poznań, support przed zespołem Voo Voo w Warszawie, Filharmonia Poznańska.
Jasper jest zdobywcą wielu nagród m.in. prestiżowego DeutschlandStipendium, uczestnikiem European Songwriting Awards, a sztuki gitarowej uczył się u Martina Millera. Obecnie szykuje się do wydania debiutanckiej płyty, z której utwory wykonuje razem z Kasią Schmidt – Przeździecką (bass/syntezatory) oraz Władkiem Rajewskim (perkusja) na koncertach.
»Jasper Love zaczarował studio Radia Poznań wykonaniem piosenki „You I Hate To Lose (feat. Ania Łukaszewicz)” przy okazji premiery singli promujących nowy album. Piosenki formą, gatunkiem i wykonaniem pozbawiają autora zbędnego manieryzmu a aranżacje skutecznie pozwalają utworom wymknąć się zaszufladkowaniu współczesnej muzyki. Dzięki temu udało się stworzyć dla odbiorcy całkiem unikalny produkt, w którym odnaleźć można klasyczne wzorce połączone z pełną ekspresji energią młodego pokolenia.« – Franciszek Walerych, Radio PoznańSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Jasper Love Poznań

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Wt, 18 stycznia 2022
godz: 22:00

Jasper Love Poznań

Bassment x Weikum w Próżności

Pt, 21 stycznia 2022
godz: 22:00

Jasper Love Poznań

GLITCHED 003: MELANIA .

Pt, 21 stycznia 2022
godz: 23:55

Jasper Love Poznań

Peter Van Hoesen w Projekt LAB

Sb, 22 stycznia 2022
godz: 23:00

Jasper Love Poznań

Domówka XII @ House Szkolna

Sb, 22 stycznia 2022
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →