James Zabiela

Clubbing
House Techno

Sobota, 29 września 2018
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

James Zabiela, jeden z prekursorskich mistrzów technicznego grania, będzie naszym gościem 29 września. Chociaż na koncie ma udane produkcje, znany jest przede wszystkim ze swojego wyjątkowego stylu miksowania, zmieniając cdki w instrument z prawdziwego zdarzenia, dopasowując kolejne numery w secie jak elementy układanki. To czyni go posiadaczem jednej z najbardziej różnorodnych i żywych selekcji w techno świecie.

Ponieważ Zabiela swoją pierwszą popularność zdobył wygrywając konkurs dj’ski, postanowiliśmy, że my również jednego z artystów na tę imprezę wyłonimy w drodze KONKURSU!

Czekamy na Wasze sety w klimacie techno, tech-house nie dłuższe, niż 30 min., nagrane z wykorzystaniem jak największej ilości sprzętu lub nietuzinkowo zmixowane, zawierające skrecze etc, wyróżniające się techniką. Wrzucone na soundcloud sety podsyłajcie nam w wiadomości prywatnej z nagłówkiem „Tama DJ contest” oraz krótkim bio, a następnie udostępnijcie na wydarzeniu. Spośród sześciu setów z największą ilością lajków jury złożone z czwórki naszych rezydentów wybierze zwycięzcę, którego ogłosimy 12 września.
Pełen regulamin jest dostępny na naszej stronie internetowej www.tamaklub.pl.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

James Zabiela Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
James Zabiela Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

James Zabiela Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00