Impreza Volume 6 | We Love + C.I.A.

Clubbing

Piątek, 11 listopada 2011
godz: 22:00

SPOT.

ul. Dolna Wilda 87, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SPOT. oraz Grolsch zapraszają na kolejną z cyklu imprezę VOLUME 6 presented by Grolsch, podczas której wystąpi WE LOVE oraz City Inside Art.
WE LOVE live (BPitch Control)
C.I.A. live (Diffusion Games album release)
dj sets: An On Bast, Joana, Lip, Top Cut
*******
WE LOVE
Włoscy ulubieńcy Ellen Alien, mistrzowie multimedialnego i oszałamiającego show scenicznego łączącego muzykę z video artem i modą, bohaterowie tegorocznej edycji Audioriver Festival. WE LOVE!
WE LOVE tworzą performerka muzyczna i kolekcjonerka zapachów Giorgia Angiuli (aka metuo) oraz Piero Fragola (aka Werk Design) – projektant graficzny i twórca instalacji video. Ten niezwykły duet w charakterystycznym i łatwo rozpoznawalnym stylu łączy akustyczne brzmienie żywych instrumentów z całym zestawem elektronicznych generatorów dźwięku. Ellen Alien, szefowa kultowego berlińskiego labelu BPitch Control bardzo starannie dobiera artystów do swojej stajni, tym razem z powodzeniem postawiła na zimne acz zmysłowe electro podszyte synth-popem i mogące przywoływać skojarzenia z muzyką Szwedów z The Knife czy elektronicznej supergrupy Moderat.
Sceniczne występy WE LOVE są każdorazowo bardzo starannie przygotowane – w tym spektaklu aktorów jest kilku: moda, design, video, na pierwszym miejscu jest jednak oczywiście muzyka, sensualna i przeszywająca swoim chłodem. Czarno-białe stroje Giorgii i Piera, ich gitary w kształcie serc i syntezatory autorskiego projektu, wszystko to składa się na niepodrabialny wizerunek włoskiej grupy. WE LOVE wyglądają jak przywódcy futurystycznej rewolucji – już 11 listopada będziemy świętować z nimi muzyczną niepodległość!
*******
C.I.A. live „Diffusion Games” premiera albumu
To projekt poznańskiego kolektywu City Inside Art, w składzie: An On Bast, Joana, Lip i Top Cut. Od lat związani z Polską sceną muzyki elektronicznej, to bywalcy festiwali i klubów na terenie całej Europy Każdy z członków kolektywu reprezentuje odmienne gatunki i aktywności w obszarze muzyki współczesnej od elektroniki po jazz i muzykę klasyczną.
An On Bast to producenkta nowej elektroniki, absolwentka prestiżowej Red Bull Music Academy, Joana to to dj-ka, promotorka i producentka minimal techno, i przedstawicielka berlińskiego nurtu w muzyce, Lip – producent, dj, promotor zagłębiony w brzmienia bardzo szeroko pojętego chilloutu, Top Cut, dj, turntablista, który czerpie z anglosaskiej muzyki współczesnej spod znaku dubstep, glitch, future.
Prace nad albumem trwały prawie rok, większa część produkcji odbywała się przez internet, wykorzystując do tego wirtualne „chmury”, do których na bieżąco zapisywany był stan pracy nad daną kompozycją. System ten pozwolił pracować jednocześnie nad tym samym utworem wielu osobom i na bieżąco śledzić zmiany danego projektu.
Pierwszym etapem w produkcji był dobór odpowiednich sampli. Członkowie C.I.A. wspólnie wybrali kilka brzmień różnych instrumentów, plam dźwiękowych, szumów i bitów. We wszytkich utworach te wybrane sample pojawiają się w swoich oryginalnych lub zmodyfikowanych wersjach. 
Kolejnym etapem było tworzenie poszczególnych ścieżek w utworach, każdy z uczestników projektów zgrywał tylko kilka elementów kompozycji i udostępniał je następnej osobie, która dodawała kolejne brzmienia. Na samym końcu do stworzonego projektu dogrywany i edytowany był skrecz. 
Album „Diffusion Games” został tak skonstruowany, żeby poszczególnych utworów można było słuchać w dowolnej kolejności, nie tracąc przy tym spójności materiału. Odtwarzając go w domu możemy sobie stworzyć swój własny live act, dlatego najlepiej słuchać go włączając w odtwarzaczu funkcję <random>.
Jednoczesnie „Diffusion Games” jest płytą otwierającą nowe Polskie wydawnictwo Rec.Out, które będzie promować rodzime i ambitne inicjatywy muzyczne.
Podcza imprezy VOLUME 6 presented by Grolsch wszyscy członkowie kolektywu City Inside Art wspólnie zaprezentują materiał w wersji live oraz każdy z nich zagra energetycznego dj seta.
Organizator: 
SPOT. | www.spot.poznan.pl 
Sponsor:
Grolsch 
Współpraca: 
Automatik & 5 AM Indepedent Artists | www.5amartists.com 


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Impreza Volume 6 | We Love + C.I.A. Poznań

Burleska w Próżności #2

Śr, 16 października 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
Impreza Volume 6 | We Love + C.I.A. Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
Impreza Volume 6 | We Love + C.I.A. Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

Impreza Volume 6 | We Love + C.I.A. Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00