IMPORT! SPIRIT CATCHER

Clubbing

Sobota, 21 kwietnia 2007
godz: 0:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na IMPORT!.  W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

To będzie rok Spirit Catcher – nie bez racji napisał o nich niedawno brytyjski  maga-zyn „I-DJ”. Entuzjastycznych opinii nie szczędził im również „DJ Mag” prognozując, że błyskawicznie podbiją klubową scenę.

Te zachwyty nie dziwią z pewnością największych dj-skiego świata, którzy już dobrych kilka sezonów temu odkryli, że to właśnie z Belgii płynie świeżość, jaka od dawna nie wyszła z żadnego tanecznie zorientowanego studia. Bo w przeciwieństwie do innych przedstawicieli modnego obecnie nurtu electro house, zamiast chłodnych i minimalistycznych brzmień jest w nagraniach Spirit Catcher groove, jest solidna nutka funku, przede wszystkim wielki szacunek dla najlepszych tradycji prawdziwego disco przełomu lat 70. i 80.

 Wszystko to słychać w ich produkcjach wydawanych od lat nakładem tak cenionych wytwórni jak Silver Network, Polyphonics, Moodmusic, Freerange, Winding Road, SAW czy 20:20 Vision.

Również w pamiętnych remiksach, jakie popełnili dla między innymi Satoshiego Tomiie, Kirka Degiorgio, Phonique, Silver City czy 20:20 Vision.

Aktualnie Jean Vanesse i Thomas Sohet wyruszają w tournee promujące ich zbierający doskonałe recenzje debiutancki album „Night Vision”. W jego ramach tylko w najbliższych kilku tygodniach odwiedzą Londyn, Tokio, Moskwę, Berlin, Paryż, Rio De Janeiro, Barcelonę, Amsterdam, Pragę i Dubai.

Także Poznań, gdzie w ramach kolejnej edycji cyklu Import! w klubie SQ wystąpią ze swoim energetycznym i  pory-wającym live-actem.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

IMPORT! SPIRIT CATCHER Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
IMPORT! SPIRIT CATCHER Poznań

Fresh N Dope Festival Poznań

Pt, 28 lutego 2020
godz: 17:00

IMPORT! SPIRIT CATCHER Poznań

PLURED: Headless Horseman live | Tama

Sb, 29 lutego 2020
godz: 23:00

od 20 PLN
IMPORT! SPIRIT CATCHER Poznań

Romantic Fellas

Cz, 05 marca 2020
godz: 19:00