Ibiza Most Wanted pres. Miguel Pellitero

Clubbing

Piątek, 08 maja 2009
godz: 21:00

Czekolada

ul. Wrocławska 18, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Agencja Sunset People przy współpracy z klubem Czekolada ponownie szykuje niepowtarzalny wieczór rodem z Balearów, gdzie poczęty cykl „Ibiza Most Wanted“ stał się regularnym przystankiem odwiedzanym przez najsławniejszych artystów ze sceny muzycznej Ibizy, jak też sposobem lansowania młodych talentów z kraju jak i  Europy.  Do tej pory naszymi gośćmi byli tacy artyści jak Smokin Jo, Tocadisco, Pete Gooding, Tim Sheridan, Tom Novy, SOS, Jason Bye i wielu innych.
8 i 9 maja to dwie najgorętsze noce tego sezonu, dwa miasta – Poznań, Lublin, klub Czekolada oraz ambasador muzyki house na świecie, rezydent legendarnego cyklu We Love w klubie Space na Ibizie Miguel Pellitero. 

W Polsce gościł już kilkakrotnie, za każdym razem z wielkim powodzeniem i nowymi rzeszami fanów jego niezapomnianych setów. Jego znakiem rozpoznawczym są głębokie, przestrzenne muzyczne podróże, w których pobrzmiewa tribal, progressive, a ostatnio także subtelna nuta electro. Sławę i opinię jednego z najciekawszych dj-ów londyńskiego światka klubowego przyniosły mu długoletnie rezydentury na imprezach We Love Sunday w Space, Fabric i The Cross.

Z Paryża do Miami, Moskwy na Ibize, Sao Paulo do Warszawy Miguel promował swoje dwie kompilacje Obsessive wydane przez Sony BMG, które znalazły się na 1 oraz 3 pozycji Uk Charts.

Od lat jest jednym z głównych ambasadorów hiszpańskiego house spod znaku tribal, znanego przede wszystkim z wydawnictw wytwórni Stereo. Regularnie współpracuje z Tomem Stephanem, wraz z którym tworzy duet Plastic Surge. Prowadzi również swoją autorską audycje w radio M.O.S w której gości artystów takich jak John Digwewd, Hernan Cattaneo, Chus & Ceballos, Dave Seaman czy Danny Howells. Energiczny bit, nowe głębokie elektroniczne brzmienie oraz nietypowe dekoracje i oprawa wizualna  spowoduje ze nie musisz jechać na IBIZE żeby poczuć co dzieje się tam naprawdę !

 

www.klubczekolada.pl
www.myspace.com/miguelpelliterodj

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Ibiza Most Wanted pres. Miguel Pellitero Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

Ibiza Most Wanted pres. Miguel Pellitero Poznań

Wosk Sound System All Night Long

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:00