Holiday80 zaprasza DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs)

Clubbing
Holiday80 zaprasza DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs)

Piątek, 31 stycznia 2020
godz: 23:59

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po sporym sukcesie i niesamowitej energii, która się wytworzyła, jest nam bardzo miło ogłosić powrót chłopaków z Holiday 80 do naszego klubu. Tym razem duet wystąpi w roli gospodarza, zapraszając drugiego przedstawiciela The The Very Polish Cut Outs oraz grając z nim w formule All Night Long!

DJ Old Spice to jeden z flagowych graczy tej znanej polskiej wytwórni. Jego najgłośniejsze edity to Manaam “Chcę Ci powiedzieć” czy Krystyna Prońko “Jesteś lekiem na całe zło” oraz inne kawałki Kombi czy Manaam. W swoich editach łączy zdecydowaną parkietową energię oraz wyciąga z oryginalnych kompozycji dodatkowy groove, zachowując przy tym jej pierwotną moc.

Artysta wystąpił też na najświeższym krążku labelu pt: “Eastern European Cut Outs Vol.1”, która wzięłą na warsztat stare hity naszych wschodnich sąsiadów.
Będzie to na pewno podróż w muzykę starą i rodzimą, ale także słowiańską i oryginalną, a na pewno bardzo taneczną!

Holiday 80 – tych chłopaków przedstawiać nie trzeba. Na scenie od kilku dekad, mając doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych od 2step, house czy disco.
Od pewnego czasu niosą kaganek polskiej elektroniki, stając się w The Very Polish Cut Outs bardzo ważną figurą, a to dzięki bardzo udanym editom polskiej śmietanki z lat ‘70-80 jak Krzysztof Krawczyk czy Skaldowie.
Duet był tak zachwycony publiką oraz Schronem, że postanowiliśmy związać się ponownie, prezentując wspólnie kolejny event naszpikowany starymi hitami w nowych odsłonach!

Na dolnej scenie lubimy przeciwważyć lżejszy klimat górnej sceny, którą zaserwuje nam lokalny duet damsko – męski grający jednak w formułach solo.

Impakt – przedstawiciel największych lokalnych kolektywów – DrumObsession oraz Technokracja, a także niezły selektor, mieszający nie tylko ciała stałe ale i płynne!

Obok niego zaprezentuje się PAKA, która sama o sobie pisze “Bycie nieprzewidywalnym to znamiono wolności.”. Zapowiada się noc pełna nieszablonowej muzyki oraz dobrej energii!

Scena Górna:
DJ Old Spice / The Very Polish Cut Outs
Holiday 80 / The Very Polish Cut Outs

Filtrownia:
Impakt / Technokracja
PAKASprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Holiday80 zaprasza DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs) Poznań

Tylko Polskie Techno / TAMA

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

Holiday80 zaprasza DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs) Poznań

Domówka 7.0 @House Szkolna 21.02

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00