¡Hola Amigos! #2 pres. Lexlay (Happy Techno) / 19.01 / TAMA

Clubbing
Techno

Sobota, 19 stycznia 2019
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

¡Hola Amigos!

Zapraszamy najciekawszych artystów z półwyspu iberyjskiego. Prezentujemy różne odmiany techno, inspirujemy się brzmieniem rozpowszechnianym przez takich artystów jak Paco Osuna, Denis Crus , Chus & Ceballos, Dosem czy Coyu, który już gościł w murach Tamy. Pokazujemy techno w jego radosnej odsłonie, pełnego słonecznego vibe’u!

Bohaterem drugiej edycji będzie twórca marki Happy Techno – Lexlay! Nasz gość pochodzi z Barcelony i obecny jest na iberyjskiej scenie techno od ponad dekady, w trakcie której dzielił scenę z takimi artystami jak Carl Cox, Richie Hawtin czy Loco Dice, w najpopularnieszych klubach Madrytu, Barcelony i kultowej Ibizy! Jego muzyka będąca połączeniem housowej wesołości, południowego temperamentu i energicznego techno ukazywała się w takich labelach jak min. Snatch, Criminal Hype czy Klaphouse Records. Kilka lat temu powołał do życia projekt Happy Techno, który co sobotę zbierał setki entuzjastów szczęśliwego techno w największym klubie Barcelony – City Hall! Z czasem Happy Techno przerodziło się w wytwórnie w której swoje utwory wydawali min. Joeski czy Oscar L (gość pierwszej edycji naszego cyklu!)

WSTĘP:
30 PLN
*Lista FB do północy za 20 PLN!
Listę zamykamy w dniu imprezy o 17:00.

——–

¡Hola Amigos!

¡Empezamos la nueva temporada en Tama!
Este invierno invitamos a los artistas más interesantes de la Península Ibérica.Presentaremos diferentes tipos de música techno. Nos inspiramos en sonidos creados por artistas tales como Paco Osuna, Denis Crus, Chus & Ceballos, Dosem, Coyu, el que ya ha visitado Tama. ¡Encontrareis techno alegre, lleno de sol y buena onda!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

¡Hola Amigos! #2 pres. Lexlay (Happy Techno) / 19.01 / TAMA Poznań

BLACK RIVER – Poznań

Pt, 26 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
¡Hola Amigos! #2 pres. Lexlay (Happy Techno) / 19.01 / TAMA Poznań

All Them Witches – Poznań

Śr, 01 maja 2019
godz: 19:00

od 69 PLN
¡Hola Amigos! #2 pres. Lexlay (Happy Techno) / 19.01 / TAMA Poznań

STEVE HACKETT

Pn, 06 maja 2019
godz: 20:00

od 169 PLN