GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser

Clubbing
GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser

Piątek, 20 maja 2022
godz: 23:59

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Witaj, to ja GAYA.

Na skrzydłach wiosny przybyłam do LABu ubrana w soczystą zieleń i hipnotyzujący fiolet. Ślady moich bosych stóp wybudzają roślinność z zimowego letargu, a moja magia zmusi do zakwitnięcia każdy kwiat. Jednym ruchem moich świetlistych włosów koloruję świat kalejdoskopem barw. Za dnia towarzyszy mi tęcza, a nocą emituję słodką aurę tajemnicy… Odważysz się odkryć ją razem ze mną?

Przed Tobą nowy cykl imprez wypełnionych atrakcjami, które pozostawią ślad w Twojej pamięci. Miejsce, które znasz jako LAB, stanie się krainą marzeń. Oto pierwszy projekt młodej DJki Lili Hauser oddającej hołd naturze wraz z przyjaciółmi. Spotkasz tam Twoich ukochanych DJów z okolicy. Towarzyszyć im będą zagraniczni goście, którzy rozgrzeją atmosferę w pełnej świateł i artystycznych zakamarków przestrzeni autorstwa Lili.

Czego możesz się spodziewać? Tajemnica to tajemnica! Gaya zaczaruje Cię blaskiem księżyca już w piątek 20.05.2022, kiedy minie północ. Muzyczny rytuał odbędzie się w nowo postawionej mistycznej LAB dżungli na Grochowych Łąkach. Kto wie, może miniesz Gayę przechadzającą się w mglistym lesie?

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser | 20 maja 2022 Piątek, Projekt LAB

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser Poznań

DOMUS: after po wystawie

Cz, 19 maja 2022
godz: 21:00

GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser Poznań

WIR: Joris Voorn | Tama

Pt, 20 maja 2022
godz: 23:00

od 50 PLN
GAYA: Grażyna Biedroń, Nimm2, Lili Hauser Poznań

Rewiry Vibe City vol. 8

Pt, 20 maja 2022
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →