GAYA #4: Deaf Can Dance

Koncerty
GAYA #4: Deaf Can Dance

Piątek, 02 grudnia 2022
godz: 23:59

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***
Witaj, to ja GAYA

Nie mogę już dłużej ignorować próśb moich współwyznawców mistyki i natury. Dzięki Wam bowiem zjawię się w LABie ponownie. Doskonale znane Ci już kolory zieleni i fioletu otulają mnie jak ciepły płaszcz. Zima może próbować zwalczyć piękno i ciepło, ale moja moc jest silniejsza. Czym zaskoczę Cię tym razem?
Jesień dobiega końca. Aby nie dać się zanurzyć w zimowej nostalgii, odkryj ciepło tropikalnej dżungli w LABie. Natura zasypia, by ponownie rozbudzić życie. Dołącz do mnie, by oddać jej hołd i zapewnić jej powrót w pełni swojego majestatu.
LAB ponownie zakwitnie wielobarwnym mirażem natury, by choć na chwilę udać się w krainę zapomnienia od zimowej ciemności. Kolejna odsłona moich niezwykłych mocy czeka na odkrycie. Przygotuj się na niezwykłe doznania i ogrzanie muzyką wprost z serca orientu.
Siła GAYI tkwi w pasji i przyjaźni. Bez niezastąpionych elfów Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż.
To już nasze czwarte spotkanie, które na wieki zajmie miejsce w Twojej pamięci i pozwoli zapomnieć o niesprzyjającej radości aurze. Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów i nie tylko.
Czego możesz się spodziewać? Noc 2.12.2022 zbliża się wraz z każdym krokiem Matki Natury. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach by stanąć twarzą w twarz z zaćmieniem księżyca. Ostre promienie tego niezwykłego światła przeniosą Cię do krainy życia w obliczu hibernującej natury na zewnątrz. Kto wie, może miniesz GAYę przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas czwartej edycji zagrają dla Was:
– Deaf Can Dance
– Kemot b2b Nimm2
– Rico Przybylski
– Maciej Berliński
– Lili Hauser

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


GAYA #4: Deaf Can Dance | 2 grudnia 2022 Piątek, Projekt LAB

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

GAYA #4: Deaf Can Dance Poznań

ŚRODOWE WYJEBONGO

Śr, 01 lutego 2023
godz: 22:00

GAYA #4: Deaf Can Dance Poznań

VJ BATTLE 2023

Cz, 02 lutego 2023
godz: 18:00

GAYA #4: Deaf Can Dance Poznań

POCIĄG DO JAPY

Cz, 02 lutego 2023
godz: 22:00

GAYA #4: Deaf Can Dance Poznań

PIJEMY ZA LEPSZY CZAS

Cz, 02 lutego 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →