From France with love: Raär

Clubbing
Electronic Techno

Piątek, 21 września 2018
godz: 23:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Bonjour! Wrzesień to czas przejściowy, rozpoczęcie sezonu imprez pod dachem, powrotu z ostatnich urlopowych wyjazdów i czas rozpamiętywania przepieknych letnich momentów, które przeżyliśmy w rozjazdach.

Trudno nam się otrząsnąć z myślą o końcu wakacji, dlatego przedłużając je proponujemy sentymentalną podróż wraz z świeżutko reaktywowanym BE Kolektiv tour, do przepięknej i przepełnionej miłością i miłosnym klimatem Francji.
Kojarząca się z niesamowitymi widokami, cudownym jedzeniem, jedną z najbardziej kreatywnych bohem artystycznych na świecie oraz, co najważniejsze dla nas – unikatową muzyką! Francja tylko czeka, aż wsiądziecie z nami na pokład Schronowego dzwiękomobilu i zamkniecie oczy. Wybierzcie się w muzyczną podróż, która, pomimo wkroczenia w jesień ukaże Wam skąpane w słońcu podalpejskie zbocza, nie wypuszczając Was z parkietu do białego rana.

From France With Love, po długim czasie nieaktywności uruchamia się, na swój pokład zabierając wspaniałych, grających melodyjne tematy artystów z całej Polski, Anglii oraz oczywiście, Francji pod wodzą nietuzinkowego motorniczego – Raära!

https://soundcloud.com/11pmraarSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

From France with love: Raär Poznań

All Night Long: Zariush

Cz, 27 czerwca 2019
godz: 22:00

From France with love: Raär Poznań

Kagyuma w KontenerART 28/06

Pt, 28 czerwca 2019
godz: 20:00

From France with love: Raär Poznań

Noc Rezydentów #5 • TAMA

Pt, 28 czerwca 2019
godz: 23:00