First Birthday Party internationaldayoff.com

Clubbing

Piątek, 01 października 2010
godz: 22:00

Cafe Mięsna

ul. Garbary 62, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cieszacy się dużą popularnością poznański cykl imprez pod nazwą internationaldayoff.com, na początku października obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny.

 

Po niespełna roku funkcjonowania na poznańskiej scenie klubowej, cykl imprez internationaldayoff.com stał się dla wielu osób wyznacznikiem dobrej zabawy oraz muzyki na najwyższym poziomie. Dotychczas na odbywających się głównie w klubie Cafe Mięsna wydarzeniach muzycznych, mogliśmy usłyszeć takich znanych artystów jak: Niederflur, Deepchild, Syntax Error, Capitan Commodore czy też Treplec.
Możemy być pewni iż czekają na Nas wyjątkowe atrakcje muzyczne. Główną gwiazdą wieczoru będzie artysta na stałe mieszkający w Berlinie, wydający swoje produkcje i remixy dla najbardziej znanych wytwórni jak: Clink, Trapez, Soma czy też M_nus. Jego numery trafiają do case’ów największych dj’ów muzyki elektronicznej jak: Richie Hawtin, Joris Voorn, Troy Pierce, Pete Tong, Magda, Tim Xavier, Loco Dice…. Mowa o Marku Henningu.

 

 

Pochodzący z Londynu Mark Henning „wschodził” jako jeden z undergroundowych wirtuozów, nagrywając dla uznawanych międzynarodowych wytwórni. Urodzony w 1977 roku większość swego życia spędził w Anglii, pamiętając o swoich niemieckich korzeniach.

 

Jego debiutancki album „Jupiter Jive” wydany w legendarnej brytyjskiej wytwórni Soma Recordings latem 2008 roku spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, który zapoczątkował osiem kolejnych EP’ek w 2009 roku. Owoc jego pracy słychać było również na wielu kompilacjach m.in. Fabric, Minus, Bugged Out dzięki czemu zapewnił sobie obecność w światowych rozgłośniach radiowych a po wspomniane produkcję sięgali „najwięksi”: Ricardo Villalobos, Luciano, Richie Hawtin, Akufen, Loco Dice. Mark jest jednym z artystów, który naprawdę łamie wszelkie bariery. Jego kawałki wywołują niesamowite wrażenie a każdy kto słyszał jego muzykę wie, że nie przestrzega książkowych zasad 🙂 Jego brzmienie umiejscowione jest między house a techno, z domieszką groove, swingu, niskich tonów i dziwaczności, co stanowi idealną mieszankę parkietową.

 

 

Mark umacniał swoją pozycję nie tylko poprzez swoje produkcje w znanych wytwórni takich jak Trapez, Frankie, Clink, Freude am Tanzen, Cynosure, Soma, Om, ale również przez ogólnoświatowe występy w takich klubach jak Fabric, Panorama Bar, Privilege, Bar 25, La Terrrazza, T-Bar, The Egg, Space, Watergate, The Arches czy Harry Klein

 

Kolejnym zaproszonym gościem będzie rodowity Kolumbijczyk, od 5 lat mieszkający w Londynie. Artysta na swój występ w Cafe Mięsna przygotował specjalny, 4 godzinny set!

 

 

David Delgado, urodzony w Bogocie w centralnej części Kolumbii, zafascynował się muzyką już w wieku 17 lat.  Zaczął grać jako DJ z parą Technics 1200s. W 2005 roku z rodzinnej Kolumbii przeprowadził się do Londynu. Od tego czasu grywał w najlepszych londyńskich klubach tj:  The Egg, The Key, Public Life, Sosho i Aquarium jak również w Manchesterze w ulubionym Sankeys.

 

Grał na arenie międzynarodowej w całej Kolumbii, w wielu częściach Miami (Winter Music Conference)  dla Effectric w północnych Włoszech a także w Bar25 i Visionare der Club w Berlinie. David w interesujący sposób zestawia ciężkie linie tech basowe z chwytliwym groove idealnie nadającym się na „dancefloor”.  Jego miłość do muzyki elektronicznej łączy się z wcześniejszym wpływem muzyki soul, funky i hip hopu, które w ciekawy sposób dobiera podczas swoich występów klubowych.  Jego figlarny deep tech style, jest wyraźnie zauważalny w jego produkcjach, z których pierwszy The Roniti EP, został wydany w Chicago pod szyldem wytwórni Siteholder UnCut w listopadzie 2008 roku.  Kolejne wydanie Davida „Macondo EP” wyszło nakładem Pete Lazonby`s GHI we wrześniu 2009 roku.

 

 

Następny w kolejce ustawia sie Cian Frawley przedstawiciel irlandzkiej sceny. Organizator i promotor imprez. W Limerick prowadzi cieszący się dużą popularnością cykl pod nazwą ‚Micronite’ oraz ‚whatthefuckistechhouse’ . Artysta zaprezentuje swojego 3 godzinnego deep-housowego seta na scenie barowej.

 

Cian Frawley aka FRAWL pochodzi z Limerick (Irlandia) i gra własne mieszanki deep house i techno. W ostatnim czasie zagrał m.in. w Barcelonie podczas kultowego już festiwalu „Sonar” czy też Weekend Club Berlin.  Polska już nie jest mu obca gdyż w 2008 roku zagrał w Katowickim Inqubatorze. Jego pierwsza produkcja pojawiła sie w Irlandziej wytworni Antiqua Records. Niedawno wydany został również jego remix dla Chrisa Lattnera – Golden Palace (Frawl & Did mix), który będzie dostępny na Balasal – Hamburg Label.


Linkownia:
Cian Frawley  http://www.myspace.com/drcianfrawley
David Delgado  http://www.myspace.com/djdaviddelgado
Mark Henning  http://www.myspace.com/djmarkhenning
Electric Neighbours  http:// www.myspace.com/eneighbours
Kill Blinton  http://www.myspace.com/lustyk
Scanate  http:// www.myspace.com/scanatedj
Rain  http://www.myspace.com/visionnaireton
Wanna Voody  http://www.myspace.com/killoutdjs
Lajdy J  http://www.myspace.com/ladyjpl
Like What?  http://www.myspace.com/510864302

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

First Birthday Party internationaldayoff.com Poznań

Bass Astral x Igo / 21.11 / Poznań

Cz, 21 listopada 2019
godz: 19:30

od 99 PLN
First Birthday Party internationaldayoff.com Poznań

2. Urodziny Schronu: 14h non stop!

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:59

First Birthday Party internationaldayoff.com Poznań

Acid Plant: Surgeon | Tama

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:59

od 30 PLN
First Birthday Party internationaldayoff.com Poznań

Oramics: Violet (naive)

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00