Exotic ŚRODing pres. Mike Cortez

Clubbing

Środa, 02 grudnia 2009
godz: 21:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Egzotyka w grudniu? A jakże! W pierwszy środing ostatniego miesiąca roku zapraszamy Was na podróż po najświeższych brzmieniach house! Odpowiedzialnym za muzyczną stronę ŚRODingu, obok rezydenta cyklu ConradaQ, będzie młody założyciel prężnie działającego labelu Exotioc Refreshment i Coffee Bar Music – Mike Cortez. Jego produkcje zyskały uznanie w oczach takich artystów muzyki klubowej jak min. Antoine Clamaran, Sergio Fernandez czy Eelke Kleijn. Wpadnij na ŚRODing przekonać się jak Mike Cortez prezentuje się za dj’ką!
Zajrzyj na www.muzikanova.pl/sroding/ by dowiedzieć się więcej


W trzecim miesiącu nowego cyklu, zaprezentujemy Wam trzy wyjątkowe odsłony ŚRODingu. To ostatnia możliwość w tym roku by przekonać się o klimacie środowych imprez! Na pierwszy ogień idzie młody przedstawiciel polskiej sceny producenckiej – dj Mike Cortez – założyciel labelu Exotic Refreshment. Drugi ŚRODing miesiąca to czas dla dj’a Wookiego – po dłuugiej przerwie powraca na środową imprezę, by przypomnieć wszystkim klimat swoich pierwszych nocy pod szyldem Pussydog! Ostatni ŚRODing miesiąca to czas dla rezydenta cyklu – ConradaQ – przygotuje dla Was seta all night long – spodziewajcie się zatem niespodziewanego!

 

Podczas Środingu spotka Was mnóstwo przyjemnych niespodzianek, nie tylko wizualnych i muzycznych, ale i cenowych:

 

PROMOBar23 – do godziny 23 każdy zakup jest podwójny. Masz ochote na piwo lub drinka? W cenie jednego dostaniesz dwa! Wszystko w specjalnych środowo promocyjnych cenach. Nasi barmani przyszykują również swoje przysmaki. Podczas każdego środingu promowany będzie inny ‚drink ŚRODing’ którego skład stworzy wybrany barman.

 

do 23:00 dziewczyny wchodzą i piją FREE

 

Zajrzyj na www.muzikanova.pl/sroding/ by dowiedzieć się więcejSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Exotic ŚRODing pres. Mike Cortez Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
Exotic ŚRODing pres. Mike Cortez Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

Exotic ŚRODing pres. Mike Cortez Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00