DrumObsession 12th Birthday: Special Request b2b Om Unit

Clubbing
Drum n Bass

Sobota, 17 listopada 2018
godz: 23:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tradycją stało się już u nas huczne świętowanie urodzin. Po zeszłorocznym mistrzostwie świata, jakim był set Heart Drive postanowiliśmy znów przebić samych siebie. Panie i Panowie, po raz pierwszy na świecie zagrają wspólnie Special Request oraz Om Unit! To nie będzie typowe DrumObsession, bo tej nocy na głównej scenie headlinerzy dostaną wolną rękę jeśli chodzi o tempo i gatunki i pocisną trzygodzinnego seta back to back. Udowodniliście rok temu, że jesteście gotowi na dalsze eksperymenty, więc my mówimy „sprawdzam”. Support zadba zresztą o taką rozmaitość, jakiej próżno szukać na sztampowych imprezach DNB.

Mamy też zaszczyt gościć na pozostałych scenach dwie niezwykle zasłużone na polskiej scenie ekipy: Oramics przejmują patronat baru, natomiast niesławny Mordor w basie utopią wariaty z U Know Me Records!

Nie wierz w hajp, sprawdź sobie wszystkich artystów z naszego składu, a wszystko stanie się jasne. My możemy co najwyżej powiedzieć Ci jedno: jeśli to przegapisz, będziesz sobie przez lata pluć w brodę, bo takie lajnapowe kombinacje i koniunkcje planet zdarzają się rzadziej, niż Ci się wydaje 😉

Do zobaczenia 17. listopada w Projekt LAB na 12. urodzinach naszego cyklu!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

DrumObsession 12th Birthday: Special Request b2b Om Unit Poznań

BLACK RIVER – Poznań

Pt, 26 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
DrumObsession 12th Birthday: Special Request b2b Om Unit Poznań

All Them Witches – Poznań

Śr, 01 maja 2019
godz: 19:00

od 69 PLN
DrumObsession 12th Birthday: Special Request b2b Om Unit Poznań

STEVE HACKETT

Pn, 06 maja 2019
godz: 20:00

od 169 PLN