Drugi Poznański Salon Ambientu

Clubbing
Chill out

Niedziela, 10 lutego 2019
godz: 19:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Grzegorz Bojanek – artysta zajmujący się tworzeniem oraz promocją polskiej muzyki ambient, elektronicznej i eksperymentalnej. Współzałożyciel polsko – chińskiego projektu “ChoP”, gdzie wraz z Zen Lu kontynuują poszukiwania na polu ambientu. Twórca muzyki filmowej – współpracował z reżyserami amerykańskimi i brytyjskimi. W 2018 roku nakładem labelu N_Coded ukazała się płyta “Solid” nagrana w duecie z Piotrem Michałowskim. W tym samym roku ukazały się także: EPka nagrana ze Stefanem Fastem, pt: “Reimagined” oraz nagrania terenowe z Chin, wydane na kasecie przez Pionierska Records.
https://www.facebook.com/bojanek.sound
https://open.spotify.com/artist/1QCM3eiOo0ogTXdUt9UPxo
http://bojanek.bandcamp.com

Ambient na rodzimej scenie kulturalnej gości na większą skalę dzięki Up To Date Festival już od ponad 9. lat. Dziś, dzięki konsekwencji i wsparciu publiczności, możemy cieszyć się jednymi z najciekawszych wydarzeń muzycznych w kraju.

Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się ponad 20 edycji w kilku miastach Polski. Organizując Salony Ambientu, skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise. Kulminacyjnym momentem roku jest Centralny Salon Ambientu odbywający się w ramach festiwalu Up To Date rokrocznie we wrześniu.
www.uptodate.pl

Bilety: https://www.biletomat.pl/koncerty/drugi-poznanski-salon-ambientu-poznan-7723/Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Drugi Poznański Salon Ambientu Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

Drugi Poznański Salon Ambientu Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
Drugi Poznański Salon Ambientu Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00