DJ FRESH :: ALL IN ::

Clubbing
Drum n Bass Electronic Hip-Hop

Czwartek, 30 kwietnia 2015
godz: 22:00

Pacha Poznań

ul. Paderewskiego 10, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Światowa gwiazda DJ Fresh w Pacha Poznań!
Panie i Panowie, mamy wielki zaszczyt zaprosić Was na spotkanie z jedną z największych gwiazd muzyki elektronicznej ostatnich lat! Jedyna Pacha w Polsce z dumą prezentuje – DJ Fresh w Poznaniu!
Jeszcze kilka lat temu był tylko jednym z wielu znanych i lubianych producentów muzyki drum and bassowej i breakbeatowej. Potem pojawił się ogromny sukces megaprzeboju „Hot Right Now”, który nagrał razem ze świetną wokalistką znaną jako Rita Ora.
Ta piosenka nie tylko wylądowała na szczycie prestiżowej listy najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii, zdobyła też listy bestsellerów w prawie wszystkich innych zakątkach naszej planety. A przy okazji zrewolucjonizowała rynek połamanej muzyki tanecznej i przetarła szlaki wielu innym producentom melodyjnej, pogodnej i przebojowej odmiany drum and bass i dubstep.
Brytyjski producent ma na koncie kilka innych, wielkich sukcesów – za sprawą innych euforycznych hitów, które nagrał m.in. z Sian Evans z Kosheen, Dizzee Rascalem oraz ostatnio z Ellie Goulding. Jego bookingowy kalendarz pęka w szwach, regularnie doprowadza do wrzenia parkiety topowych, światowych klubów i największych festiwali.
Jedno z najbardziej gorących nazwisk światowej sceny nareszcie zaprezentuje się polskiej publiczności – już 30 kwietnia przyleci do stolicy Wielkopolski, żeby dać popis swoich umiejętności dla klubowiczów Pacha Poznań! Jedno jest pewne – ta noc do innych będzie niepodobna, Fresha w Pachy nie możecie nie zaliczyć!


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

DJ FRESH :: ALL IN :: Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
DJ FRESH :: ALL IN :: Poznań

Fresh N Dope Festival Poznań

Pt, 28 lutego 2020
godz: 17:00

DJ FRESH :: ALL IN :: Poznań

PLURED: Headless Horseman live | Tama

Sb, 29 lutego 2020
godz: 23:00

od 20 PLN
DJ FRESH :: ALL IN :: Poznań

Romantic Fellas

Cz, 05 marca 2020
godz: 19:00