Decadence 6 pres. WAREIKA Live!

Clubbing

Piątek, 20 stycznia 2012
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Dotychczasowe pięć odsłon , na których gościliśmy duety Wolf+Lamb i Soul Clap, Kollektiv Turmstrasse i Pan-Pot, a także Johnny’ego D, Raya Okparę, Marcina Czubalę i Guya Gerbera cieszyło się wielkim powodzeniem i ugruntowało też główną ideę Decadence, czyli prezentowanie najciekawszych  postaci ze świata muzyki elektronicznej.
Po świetnej listopadowej odsłonie Decadence 5 z Pan-Pot ( http://vimeo.com/32240056 )
na styczniową edycję zaprosiliśmy formację WAREIKA, których szalone występy LIVE gwarantują niemniejsze muzyczne emocje!
Hamburskie trio Wareika w wielki świat muzyki elektronicznej wkroczyło dzięki produkcji „King’s Child” zremiksowanej przez Ricardo Villalobosa. Ostatnie 2 lata były z pewnością bardzo pracowite dla Floriana Schirmachera, Henrika Raabe i Jakoba Seidenstickera. Najpierw w lutym 2010 roku panowie wydali album „Formation”, który zyskał pochlebne opinie u takich artystów jak Dixon, M.A.N.D.Y, Kiki czy DOP.
Kilka miesięcy później  wydali „Harmonie Park”, pokazując tym samym, że w centrum ich uwagi znajdują się przede wszystkim akustyczne instrumenty muzyczne.
Muzycy zaoferowali nam całą masę dźwięków precyzyjnie rozłożonych w przestrzeni ciągnącej się od techno do deep house’u. Florian zagrał na fortepianie i trąbce, Henrik na perkusji i saksofonie, a Jakob zajął się maszynami. W tym wypadku jednak wspólne muzykowanie mniej przypominało improwizacyjne szaleństwo, które cechuje ich live’y,  a bardziej realizacje dogłębnie przemyślanego projektu.  Panowie zachwycili świat muzyki elektronicznej swoimi ep’kami dla Eskimo Recordings, Future Classic, Liebe / Detail, Circus Company czy Connaisseur.
Tak jak w studio, również na scenie, Wareika to trio.  W swoich niesamowitych live’ach, w których  posiłkują się technologią występując z gitarą i keyboardem w zgrabny i wciagajacy sposób łączą ze sobą Techno, House, Jazz i muzyka klasyczną.
Wareika – produkcje & remiksy:
Wareika – LIVE!
Wareika – set:
Więcej muzyki:Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Decadence 6 pres. WAREIKA Live! Poznań

Techniküm: Olga / Cosmaya

Cz, 23 stycznia 2020
godz: 22:00

Decadence 6 pres. WAREIKA Live! Poznań

Kortez – Poznań – 23.01.2020

Cz, 23 stycznia 2020
godz: 21:00

od 119 PLN
Decadence 6 pres. WAREIKA Live! Poznań

Impreza dla smutnych ludzi

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

Decadence 6 pres. WAREIKA Live! Poznań

Kortez – Poznań – 24.01.2020

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 20:00

od 119 PLN
Decadence 6 pres. WAREIKA Live! Poznań

SMOLASTY | PRÓŻNOŚĆ

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

od 35 PLN