Decadence #12 pres. ANJA SCHNEIDER!

Clubbing
Deep house House Techno

Piątek, 24 października 2014
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cykl Decadence powraca po krótkiej przerwie!

Decadence to jeden z flagowych cykli SQ. Do tej pory gościł już duety Wolf&Lamb i Soul Clap, Pan-Pot i Kollektiv Turmstrasse, a także Ellen Alien, Michael Mayer’a, Guya Gerbera, Jozifa, Johnny’ego D i Raya Okparę. Imprezy w duchu Decadence to popisy za konsoletą najciekawszych postaci ze świata muzyki elektronicznej.

Po ostatniej odsłonie z udziałem Pan-Pot, ponownie czeka nas berlińska ofensywa! Tym razem muzyczne stery przejmie dj’ka i producentka stojąca na czele wytwórni Mobilee – ANJA SCHNEIDER!

– – –

24.10 (pt) Decadence #12!

ANJA SCHNEIDER (mobilee / Berlin)

MiT (Sfinks 700/ Trójmiasto)

Julia (Streamwise /pzn)

– – –

Mobilee to od kilku lat jedna z najpopularniejszych i najciekawszych klubowych marek. To już nie tylko wytwórnia skupiąjąca takich artystów jak choćby Anja Schneider, Re:You czy Rodriguez Jr. To także prężnie działająca machina organizująca swoje showcase’y w najciekawszych miejscach ziemskiego globu (jak choćby Diagonal Rooftop w Barcelonie), ale przede wszystkim wyznaczająca trendy w dzisiejszej elektronice.

Urodzinową imprezę SQ zaszczyci najważniejsza i najpopularniejsza osoba w Mobilee – jej twórczyni i siła napędowa czyli Anja Schneider! Osoba, która nie tylko założyła dwa swietne labele: Mobilee i jej sublabel Leena, ale także z powodzeniem wydaje na ich (i nie tylko) łamach. Anja jest autorką trzeciej części flagowej kompilacji Mobilee ‘Back to Back”, wydała również w 2008 debiutancki album „Beyond the Valley”. Oprócz tego regularnie wydaje EP’ki, które szturmowały światowe parkiety oraz remiksuje utwory związanych z mobilee artystów.

Ta świetna dj’ka i znana producentka należy obecnie do najbardziej rozchwytywanych osób w branży – jest regularna headlinerką największych światowych festiwali i najlepszych klubów. O jej kunszcie dj’skim przekonali się uczestnicy festiwalu Audioriver dwa lata temu – jej set w wielu podsumowaniach uznany został najlepszym występem na tamtej edycji.

Supportować ją będzie duet rezydentów sopockiego Sfinksa700 – MiT.
Po Anji wystąpi Julia.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Decadence #12 pres. ANJA SCHNEIDER! Poznań

Perfect Son w KontenerART 23/08

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 20:00

Decadence #12 pres. ANJA SCHNEIDER! Poznań

Wosk Sound System All Night Long

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:00