DAVE DK dj set (Kompakt, Pampa) || 12.12.2014 || NOWA SYTUACJA ||

Clubbing
Deep house Electronic House Tech House Techno

Piątek, 12 grudnia 2014
godz: 22:00

Nowa Sytuacja

Wielka 18, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W piątek 12 grudnia przygotowaliśmy dla Was coś ekstra. Może nie będzie wtedy Bożego Narodzenia, ale booking jest rangi grubego świątecznego pudła. Wystąpi u nas DAVE DK związany z labelami Kompakt Records i Pampa Records. Oprócz niego wystąpią rezydent NS Haka Haka oraz Julia reprezentantka Streamwise. Nie możecie tego przegapić!!!

Line:
DAVE DK (Kompakt, Pampa)
JULIA (Streamwise)
Haka Haka (Nowa Sytuacja)

Info:

Start: 22:00
Tax: 10/15

Bio:

DJ / producent David Krasemann, znany jako Dave DK aktywnie działą na elektronicznej scenie od dobrych kilku lat. Od początku lat 90-tych zafascynowany był zbliżającym się nurtem techno. Rok 1995 był momentem początku kariery Davida. To właśnie w tym okresie stawiał pierwsze kroki w produkcji muzyki jak i organizacji undergroundowych imprez techno. Jego celem było rozpropagowanie na szeroką skalę muzyki elektronicznej. Poszukując każdego dnia nowych brzmień oraz doskonaląc swoje umiejętności producenckie wydaje w 98 roku EP’kę dla Müller Records. Od tamtego czasu jego kariera Dj’ska eksplodowała. W 1999 został rezydentem Berlińskiego klubu Tresor/Globus, niedługo później kultowego Panorama Bar. Oprócz remiksów Beroshimy i Skiebäck wydaje regularnie dla on raum…musik., Decore, Lifetime Music and Cadeaux. Dave, jako osoba o otwartym umyśle nie lubi podziałów oraz ogarniczeń do jednego stylu. Jego brzmienie jest wypadkową różnych stylów inspirujących go przez lata. Jak sam twierdzi „Mam w sobie pasję do szerokiego spektrum między house i techno, a także muzyki pop i parkietowych wydawnictw z początku lat 90-tych” oraz Elegncko żongluje różnorodością muzyki elektronicznej dla stworzenia własnego stylu. W swoich numerach używa niepokojących melodii, jak i soczystego groovu, który skręca twoje ciało niczym prąd elektryczny, z lekką domieszką bujającego funku. Rok 2000 był punktem kulminacyjnym w jego karierze : debiutancki album „Sensory Overload“ został wydany w Müller Records jak również ukazały się jego produkcje w Kolońskim labelu Television oraz Barcelońskim. W roku 2005 Dave zaczął nagrywać dla Moodmusic oraz Playhouse (w duecie z Holger „Smash TV“ Zilske) co przywodzi go jeszcze bliżej elektronicznego housu. W listopadzie 2007 November 2007 ukazuje się jego drugi album „Lights and Colours“ on Moodmusic, a pod koniec 2010 wychodzi na Moodmusic RETAKE ONE, jego pierwszy mix w karierze. W 2013 powraca do Kolonii wydając pierwszą 12” dla Kompakt, a w 2014 dołącza do ekipy Pampa Records – labelu DJ’a Koze
Dla Dave’a DK, muzyka jest modelem życia, w którym jest on w stanie zwiększyć swoje umiejętności, aby zrealizować swoją wizję nowoczesnej klubowej muzyki elektronicznej oraz wydawnictw do domowego odsłuchu – oczekujcie więcej w bardzo niedalekiej przyszłości!!!

Media:

https://soundcloud.com/dave-dk
https://soundcloud.com/anjunadeep/the-anjunadeep-edition-21-with-dave-dk

Support:

Julia (Streamwise)

Dj’ka, promotorka, założycielka Streamwise oraz organizatorka cyklu imprez pod tą samą nazwą.
Od zawsze wierna eterycznemu techno oraz deepowym dźwiękom ze stopą 4/4, wypełnionym głębokim basem.
Zafascynowana Berlinem- najbardziej, chociaż nie tylko stamtąd czerpie i przemyca swoje inspirację. Jej sety to kolekcja dźwięków z muzycznych podróży i spotkań ze wszystkich istotnych dla niej miejsc, które na przestrzeni ostatnich kilku lat ukształtowały jej, bardzo już charakterystyczny, styl.

http://www.mixcloud.com/julia_kazmierczak

https://www.facebook.com/streamwisemusic

Haka Haka (rezydent NS)

Niepokojąco niepozorny, ale skrywający tajemnice,dorastający chłopak Radek nie był wielkim fanem brzmień muzyki elektronicznej, nie rozwijał też talentu gry na fortepianie, ani instrumentach dętych. Miłość do głębokiego brzmienia muzyki Techno rozkwitła naturalnie, kiedy wybrał się z przyjaciółmi do klubu Eskulap na imprezę Tresor. Zaraził się !! Pokochał !!! Tak na szczęście odmienił się los Radka 🙂 Naturalnym instynktem zaklinacza węży Radek improwizuje oscylując miedzy eklektycznym brzmieniem Deep House, a energetycznym techno. Dźwiękami hipnotyzuje. Doprowadza ludzi do euforii, by potem spokojnie sprowadzić ich do rzeczywistości . Słodki władca umysłów, cudownie panuje nad muzycznym nastrojem imprezy, raz po raz pobudzając i uspokajając słuchaczy. Haka Haka manewruje dźwiękowym kalejdoskopem, jak wytrawny kochanek uwodzi muzyka, a każdy kolejny set rozbudza ciekawość i apetyt na kolejne niespodziewane nastroje i zwroty akcji. Perfekcyjnie nuci każdy końcowy melodii do końca i uspokaja, jak chowający się do kosza kobry. Tak samo instynktownie wykształcił się styl muzyczny Haczki i niezmordowany zapał do tworzenia muzyki oraz entuzjazm zaprowadziły go do grania z jego idolem później przyjacielem Petterem von Coila’em na pierwszej imprezie – After Party back to back w Balindze.Początkowo został nazwany Kapitanem Hakiem do dziś ma pierwszy plakat z owej imprezy z jednego z nielicznych klubów after hours w Polsce.:) Miłośnik rugby, fan All Blacks zespołu z Nowej Zelandii zapoczątkowało HakaHaka 🙂 Zaproszony do kolektywu „Skandalizm” przez Mikite i Juerga dostał szanse zagrania z takimi gwiazdami jak: STIMMING, Oliver Deutschmann, Nils Wittig & Catz, Piotr Bejnar a poza tym Wareika, Hubble, Andrea Ferlin, Eddie C, Franz Underwear…. HakaHaka organizował też cykl imprez „Play” w klubie Cute bardzo popularne tam tego czasu razem z Petterem zapraszając w Poznaniu lokalnych DJów do współpracy. Podróżuje i cieszy swym brzmieniem ludzi w całej Polsce – Wrocław(ośrodek,daslokal) Warszawa, Września(czterypokoje) Niezmordowanie nagrywa cieszące się wielkim powodzeniem długie podcasty i wytrwale, wygrzebując kawałki z nieznanych labeli i wykonawców tworzy prawdziwe muzyczne perełki! Chwała mu za to!

Patronaty: muno.pl, Vinylgate Recordstore

Do zobaczenia!!!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

DAVE DK dj set (Kompakt, Pampa) || 12.12.2014 || NOWA SYTUACJA || Poznań

Plug.in pres. Mendeler / Eliot PL

Cz, 30 stycznia 2020
godz: 21:00

DAVE DK dj set (Kompakt, Pampa) || 12.12.2014 || NOWA SYTUACJA || Poznań

Tensal | Tama

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00

DAVE DK dj set (Kompakt, Pampa) || 12.12.2014 || NOWA SYTUACJA || Poznań

P!L pres. VIELD live!

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 23:00