DaBitemWucho Night – MANEL & KORNEL [Hungary]

Clubbing

Piątek, 22 czerwca 2007
godz: 0:00

Estravaganza

ul. Wrocławska 21, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po raz pierwszy mamy zaszczyt zaprosić na imprezę z cyklu DabitemwUcho z zagranicznymi gośćmi, jakimi będą węgierscy młodzi i gniewni – Mannel oraz Kornel, którzy stworzą niezapomniany klimat oraz przekażą mnóstwo pozytywnej energii, widoczną zarówno za dj-ką, ale przede wszystkim na parkiecie klubu Estravaganza.

Mannel to zaledwie 25 letni producent oraz dj, który istnieje na węgierskiej scenie klubowej od 7 lat! Swoją pierwszą produkcję wydał mając 13 lat, równocześnie prowadząc piracką stację radiową – Radio X. Wkrótce potem stał się rozpoznawalny dzięki wydanym w tym czasie produkcjom, takim jak: Moonshine, Morcing Spliff, Flying Without Wings. Na swoim koncie ma także produkcje wydane przez Trojan, No Smoking Records, Dekay Music, ale przede wszystkim przez wytwórnię należącą do samego Dj Chusa –Stereo Cool. Nakładem właśnie tego labelu został wydany jego największy przebój – „Naturalized „ , którego koproducentem był Tommy Boy, a na płycie znalazły się również remixy zrobione przez Muzzaika oraz Tonego Deptha. Właśnie produkcje wydane wraz z Tommy Boyem cieszyły się największym uznaniem nawet takich gwiazd jak Hernan Cataneo, Behrouz, Matthew Dekay, którzy zamieszczali produkcje Mannela na swoich kompilacjach wydanych nakładem Renaissance. W klubie Estravaganza zagra set back 2 back ze swoim przyjacielem Dj Kornelem.

Młody 24- letni Kornel zaczynał swoja przygodę muzyczną od klimatów breakowych oraz bardziej progresywnych. Dzięki licznym występom na afterparty i innych imprezach został szybko zauważony i doceniony, co zaowocowało przydomkiem najszybciej wschodzącej gwiazdy węgierskiej sceny klubowej. Do tej pory miał przyjemność występować z takimi tuzami jak : Matthew Dekay, Steve Lawler, Flash Brothers, Tarkan, V – Sag i nie tylko. Jego sety djskie charakteryzujące się klimatem progresie, tribal, ale także breakbeat czy ostatnio modny deep oraz minimal zostały dobrze przyjęte przez słuchaczy takich rozgłośni jak Frisky Radio, Club246, Party107, Trbalmixes.com oraz JustMusic.Fm, w którym to również ma przyjemność prowadzić wraz z Dj Mannelem cotygodniową audycję No Talking Show (sobota 4:00 CET) gdzie prezentują swoje najnowsze sety oraz produkcje. Mają one być niedługo wydane nakładem jednej z mocno liczących się wytwórni, jednak nazwa jak na razie ukrywana jest w tajemnicy..

Na czwartej odsłonie cyklu DabitemwUcho wystąpi także polski producent, połowa duetu Groove Cocktail – Tommy Gustav. Związany z wytwórnią Dj Haze – Pierogi Records. Tommy Gustav jest zaangażowany w promocję i produkcję pod obecnym szyldem od 2 lat, a największym hitem tej dwójki jest rmx innego polskiego duetu WAWA – ”Flamenco„ . Ich set oraz produkcje zostały ostatnio zaprezentowane na falach rozgłośni londyńskiego radia HosueFM i spotkało się z ciepłym przyjęciem. Wraz z zaproszonymi gośćmi wystąpi także gospodarz cyklu DabitemwUcho Nite – Dj Juerga. Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę!!!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

DaBitemWucho Night – MANEL & KORNEL [Hungary] Poznań

Kortez Przedpremierowo / Poznań

Pn, 21 października 2019
godz: 20:00

DaBitemWucho Night – MANEL & KORNEL [Hungary] Poznań

Kasai, FPM8, Meskalina

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

DaBitemWucho Night – MANEL & KORNEL [Hungary] Poznań

Skalpel Big Band – Poznań

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

DaBitemWucho Night – MANEL & KORNEL [Hungary] Poznań

Polo House | Tama

Pt, 25 października 2019
godz: 23:00

DaBitemWucho Night – MANEL & KORNEL [Hungary] Poznań

Połowinki na Stulecie Marcinka

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00