Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Skandalizm

Clubbing

Sobota, 18 września 2010
godz: 21:00

Cute

ul. Wielka 27/29, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Drugi sezon przygód z agencją Sweat Lodge właśnie rusza! Po udanym serialu imprez kolejne były tylko kwestią czasu. W najbliższych odcinkach spotkamy się z bohaterami starymi oraz nowymi. Wątki będą się przeplatać i mieszać, tworząc niepowtarzalną historię, która wciągnie niejednego na długo.
Jednym z najlepszych odcinków pierwszej serii był ten z udziałem charyzmatyczne… go duetu Magit Cacoon & James Blonde. Nienaganne mixy, precyzyjnie dobrany materiał, a przede wszystkim pozytywny feeling, uczynił tamtą imprezę jedną z najbardziej udanych. Dlatego nowy sezon otwieramy wraz z bohaterami tamtego wieczoru. Magit Cacoon – DJ-ka, której wdzięku nie można odmówić. Zaczarowała nie tylko poznańską publikę, ale także regularnie czaruje berlińskie parkiety, takich klubów jak Bar25, Tresor, Watergate czy Panorama Bar. Sama Magit już nie może doczekać się kolejnej odsłony Sweat Lodge Night w Cute, dlatego jej występ będzie starannie wybranymi kąskami, którymi chce potwierdzić swój styl i klasę.
Drugim gościem będzie szef szefów agencji Sweat Lodge, sprawujący pieczę nad karierą wszystkich swoich podopiecznych, a także nad projektem radiowym Sweat Lodge Radio, wytwórnią pod tą samą nazwą oraz milionem pomysłów, które każdego dnia rodzą się w jego głowie. James to urodzony muzyk, który swoją karierę rozpoczął na początku lat ’90, będąc gitarzystą i wokalistą punk rockowych zespołów. Jednak jego największą miłością jest elektronika, której najciekawsze odkrycia zaprezentuje już 18 września.
Całość uzupełnią gospodarze cyklu Mikita & Juerga, którzy po udanych występie podczas sesji T room w berlińskim Maria Pelligro, po raz kolejny będą mogli stać się częścią nocy z artystami Sweat Lodge tym razem na polskiej ziemi.
Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby nowy sezon imprez był niezapomnianym i jeszcze lepszym cyklem imprez niż do tej pory. Mamy w zanadrzu parę asów, które będziemy sukcesywnie odkrywać. Jednym z nich niewątpliwie jest prezentowany duet, który z pewnością przywoła stare wspomnienia Sweat Lodge, a dla tych, którzy nie mieli okazji być na poprzednich edycjach pozwoli zasmakować berlińskiego stylu naszych artystów, którzy jeszcze nie jednokrotnie będą mieli okazję pokazać swój talent. Najbliższa okazja 18 września w klubie Cute.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Skandalizm Poznań

Impreza dla smutnych ludzi

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00

Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Skandalizm Poznań

Kortez – Poznań – 24.01.2020

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 20:00

od 119 PLN
Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Skandalizm Poznań

SMOLASTY | PRÓŻNOŚĆ

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

od 35 PLN
Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Skandalizm Poznań

Dub Creatures pres. *TBA*

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Skandalizm Poznań

Joris Voorn | Album Tour

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:59

od 50 PLN