Cocoon Poznań

Clubbing
House Tech House Techno

Sobota, 26 września 2015
godz: 19:00

Stary Dworzec PKP

ul. Dworcowa 1, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cocoon Poznań jest częścią trzydniowego festiwalu, który odbędzie się w dniach 25-27 września w dawnym budynku starego dworca w Poznaniu przy ul. Dworcowej 1!
Playground Festival
https://www.facebook.com/events/1456172614710645/
Cocoon Poznań
https://www.facebook.com/events/130243393984413/
SOBOTA / SATURDAY (26.09)
Line-up:
– POPOF
– Christian Burkhardt live
– Daniel Stefanik
– David Hasert
– Kaotik
Visuals by Reach Visuals
Soundsystem: L-ACOUSTICS
More info and tickets:
www.playgroundofficial.pl
www.biletomat.pl
———————————————————————————————-
Po wielu udanych wydarzeniach w najlepszych polskich klubach, zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu muzyki elektronicznej, który odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – dawnym budynku starego dworca w samym sercu Poznania przy ul. Dworcowej 1.
Budynek jest wyłączony ze swojej funkcji, dając nam możliwość organizacji w nim wydarzenia, które z pewnością podbije serca publiki z całej Polski.
Z dawnej sali biletowej, niegdyś tysiące podróżnych dziennie wyruszało w przeróżnych kierunkach by zwiedzać, odpoczywać, odwiedzać lub pracować. Już we wrześniu wszystkie drogi będą prowadzić ponownie w to miejsce by wspólnie bawić się przy najlepszej elektronice!
Spektakularne wizualizacje, najlepszy soundsystem renomowanej marki L’acoustics, światowej sławy artyści oraz nasi polscy wykonawcy i wiele innych atrakcji sprawią, że na dwie noce dawny budynek starego dworca zamieni się w plac zabaw dla koneserów muzyki elektronicznej i nie tylko.
Podczas sobotniej nocy poznacie magię jednej z najlepszych światowych wytwórni muzyki techno i house, należącą do Sven’a Vath’a – Cocoon! Marka ta znana jest nie tylko z kultowych wydawnictw ale również imprez, które odbywają się na całym świecie w takich miastach jak Ibiza, Londyn, Buenos Aires, Barcelona czy Mediolan. Cocoon ma w Polsce tysiące fanów więc czas na pierwszą oficjalną imprezę sygnowaną tą legendarną marką będącą częścią naszego festiwalu.
Umowa pomiędzy nami, a właścicielem dawnego budynku starego dworca nakazuje nam zakończyć wydarzenie w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 4:00 by nie zakłócać pracy czynnego dworca. Od godziny 4:00 odbędzie się ostatnia oficjalna część festiwalu – afterparty w klubie Oczy Poznań przy ul. Dominikańskiej 7a, które potrwa do późnych godzin popołudniowych.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Cocoon Poznań Poznań

Centrum: środa // Cosmaya / LDWQ

Śr, 16 października 2019
godz: 23:00

Cocoon Poznań Poznań

Burleska w Próżności #2

Śr, 16 października 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
Cocoon Poznań Poznań

Czwartkowe CoCieTrapy #3 ft. Sobota

Cz, 17 października 2019
godz: 22:00

Cocoon Poznań Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN