CIRCUS INFERNO – Resurrection! with STEVE BUG

Clubbing
Deep house House Techno

Sobota, 07 czerwca 2014
godz: 22:00

Stara Rzeźnia

ul. Garbary 101/111, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Panie i panowie, do miasta ponownie zawita cyrk, a razem z nim – same osobliwości! Mistrzowie djskich ceremonii, scenografie zachwycające tłumy niczym tancerki na linie, ziejące ogniem wizualizacje, akrobaci danceflooru i dźwięki skaczące przez płonące obręcze. Przed wami druga odsłona Circus Inferno!

Stara Rzeźnia po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show, niczym pamiętne Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night czy cykl In/Out. Ponownie w niesamowitych cyrkowych dekoracjach powitają Was dźwięki deep i tech house’u serwowane przez legendę berlińskiej sceny – Steve’a Buga. Żongler topowymi utworami, tresujący beaty, balansujący z produkcjami nad parkietem z gracją linoskoczka.

Specjalnie przygotowane na ten wieczór dekoracje sprawią, że oddacie się pełni kolorów i blasku, pozostaniecie pod wrażeniem przerysowanych postaci. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się przybyć w oryginalnych stylizacjach. Nadzwyczajny korowód dziwolągów przetoczy się po parkiecie tuż za stąpającymi ciężko niczym cyrkowe słonie basami.

Nikt, kto miał okazję gościć na słynnym Circoloco na Ibizie, do białego rana korzystał z muzycznych uciech circus tenta w Płocku lub brał udział w zeszłorocznym Circus Inferno #1 w Rzeźni nie będzie miał wątpliwości, że i tym razem porwie go szaleństwo cyrkowej areny!

————

07.06 (sobota) CIRCUS INFERNO – Resurrection!

Dj’s:

STEVE BUG (Poker Flat / Ovum / Berlin)

bshosa (1500m2 do wynajęcia/ Pets Rec./ wawa)

Julia (Streamwise /pzn)

2nd stage:

Hrabioza Soundsystem (pzn)

visuals: .wju

! sound by Funktion One !

start: 22:00

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety, strefa chill

Wejście od ul. Garbary

STEVE BUG – bio

Nazywany „minimal dance connoisseur” STEVE BUG zaczynał karierę DJ-a w małej „afterowej” knajpce niopodal klubu „Space” na Ibizie ponad 20 lat temu. W krótkim czasie stał się jednym z bardziej znanych niemieckich DJ-ów – najpierw w rodzinnej Bremie, by niedługo stać się osobą mile widzianą na największych imprezach, wliczając w to Love Parade czy Cocoon Svena Vätha.
W 1993 r. wydaje swoje pierwsze nagrania dla hamburskiej Superstition (natychmiast kupione na licencję przez brytyjską Risin’ High), a już w 1996 r. zakłada własny label Raw Elements oraz debiutuje w należącej do Feilx Da Housecat’a wytwórni Radical Fear.

Po wydaniu debiutanckiego albumu „Volksworld” oraz 2 części kultowych DJ-mixów „Da Minimal Funk” BUG zawiesza działalność Raw Elements, by powołać do życia 2 nowe platformy dla ulubionych dźwięków – słynne dziś na całym świecie POKER FLAT i DESSOUS.

Zawsze starający się budować pomosty między house i techno, konsekwentnie udowadniając, że w tej muzyce „mniej może często znaczyć więcej”, STEVE BUG w krótkim czasie staje się niezwykle cenionym mistrzem minimal tech-house i jednym z kliku największych na innowacyjnej niemieckiej scenie „electronic house”.

Poker Flat zyskuje status wytwórni numer jeden w dziedzinie oszczędnej, futurystycznej muzyki house z godną podziwu grupą topowych producentów, a jej nazwa rozprzestrzenia się niemiłosiernie wraz z sukcesem minimalowego super-hitu „Loverboy” z 1999 r. – otwierającego kawałka z debiutanckiego albumu BUG’A „The Other Day” i pierwszego numeru w historii wytwórni.

Z kolei DESSOUS – druga, deep house’owa wytwórnia BUG’A, staje się odzwierciedleniem jego fascynacji nocną, graną w spokojnym tempie muzyką house, czego muzycznym przejawem jest duet z VINCENZO pod nazwą DISCOWBOYS.

W 2001 roku wytwórnia Cocoon Svena Vätha wydaje mix BUG’A “Steve Bug presents The Flow“. W tym samym okresie lista remixowanych przez BUG’A artystów wygląda imponująco: Robotman, ADNY a.k.a. Alexi Delano, Antonelli Electr. feat. Miss Kittin, a labele, dla których wydaje jest równie przekonująca: Raum…musik, Italic, Turbo Records i oczywiście POKER FLAT.

Drugi album „Sensual” ukazuje się w 2002 r. To pracowity czas dla niego: do współpracy zaprasza go RICHIE HAWTIN („Low Blow” dla Minus) i COMMON FACTOR (Tectile), ukazuje się 3 część „Da Minimal Funk” i remixy dla Funk D’Void, Jeffa Samuela i Freaks.

STEVE BUG kontynuuje dzieło grając mieszankę niezwykle zmysłowego i wyluzowanego funk, brudnych retro linii basu i clickowych wstawek, łączy techno, electro i funk z nowatorskimi brzmieniami house, tworząc niezwykle oryginalną i wyszukaną minimalistyczną muzykę, której – co najważniejsze – brzmienie jest niepowtarzalne.

Na drugiej sali zagra Hrabioza Soundsystem czyli Kanad & Kill Blinton.

Www.facebook.com/hrabioza

Poznali się gdzieś między piątkiem, a wtorkiem w pewnej poznańskiej afterowni, która od tamtej chwili zdążyła się przemienić 2 razy w sklep monopolowy, przynajmniej raz w kebab, a dziś można tam kupić specjały kuchni azjatyckiej. Przeżyli razem praktycznie wszystko, co dwudziesto-ileś tam latkowie przeżywają na swojej drodze życiowej. Grać wspólne sety nie wiadomo kiedy i czemu zaczęli, choć krąży plota, iż głównym motorem grania dla tych ludzi była darmowa wóda na barze. Kiedy grają kierują się jedną prostą zasadą za DJ-ką: „to wszystko to tylko – koniec końców – disco”. Lubią jak dziewczyny tańczą. Czasem wpadną na kobry. Uwielbiają też co tydzień wymyślać i wdrażać kreatywne-inaczej hasełka. Grają wszystko, nie rozmieniając się na gatunki – od old schoolowego disco, po techno. Jakieś pytania?Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

CIRCUS INFERNO – Resurrection! with STEVE BUG Poznań

Kobosil | Tama

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:59

od od 35 PLN
CIRCUS INFERNO – Resurrection! with STEVE BUG Poznań

Gabber CLASS : s z y b c i e j

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:00