Centrum: środa // MUKTI / LDWQ

Koncerty
Centrum: środa // MUKTI / LDWQ

Środa, 11 września 2019
godz: 21:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Dobrym pomysłem jest zacząć weekend od środy… Wraz z rozpoczęciem nowego klubowego sezonu powraca cykl „centrum: środa”.

MUKTI:

MUTKI to projekt skupiony wokół otwartości i wolności jaką niosą za sobą muzyka oraz kultura klubowa. DJ sety MUKTIego kipią eklektyzmem. Bez względu na to czy to vinyl, czy cyfrowy plik, czy opening, czy też może closing, zawsze stara się zabrać wszystkich w hipnotyzującą taneczno-muzyczną podróż. W jego setach często usłyszeć można stylistyki takie jak techno, electro, acid, break i industrial, a to wszystko podane z nutką wysublimowanego eksperymentalizmu. MUKTI jest też częścią ekipy Projekt Labirynt, która w ostatnich latach zorganizowała w Poznaniu wiele nieoczywistych eventów, przy okazji zapraszając na nie najciekawszych artystów z całego świata. Dlatego też jedno jest pewne – spodziewajcie się niespodziewanego!

SC: https://soundcloud.com/m-u-k-t-i

ldwq..

Prawdopodobnie jeden z najmłodszych promotorów techno w Polsce, swoje skrzydła rozwijał w klubie Projekt Lab w Poznaniu. Oscyluje na pograniczu hipnotycznego i eksperymentalnego Techno. Podczas swoich setów cechuje się niesamowitą wrażliwością połączoną z wyczuciem. Od kwietnia 2019 roku prowadzi cykl „Centrum: środa”.

SC: https://soundcloud.com/ldwqSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Centrum: środa // MUKTI / LDWQ Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

Centrum: środa // MUKTI / LDWQ Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
Centrum: środa // MUKTI / LDWQ Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00