Casa de Pachamama

Clubbing
Casa de Pachamama

Piątek, 02 października 2020
godz: 21:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Casa de Pachamama to wielowymiarowy projekt mający na celu inspirowanie do przebudzenia oraz pomoc w procesie zmiany. To społeczność propagująca zrównoważony tryb życia. Sustainable living to dla nas życie zgodnie z ideą LESS WASTE, ale także rozwój osobisty na poziomie duchowym i artystycznym. Minimalizacja szkód wyrządzanych przez nasz sposób życia, maksymalizacja świadomości swojej duchowości i tworzenie, to dla nas wzór na szczęśliwe życie, którym chcemy się z Wami podzielić.
Zapraszamy na nasz pierwszy event, który składać się będzie z dwóch części.
Część imprezowa:
2 października, Schron, na której zagrają:
Alex Doering: DJ, producent, globtroter. Urodzony w Niemczech. W ciągu roku podróżuje za słońcem między Portugalią a Tajlandią, gdzie gra, produkuje oraz uczy Chi Kung. On małego zakochany w muzyce. Tę miłość przekazuję światu miksując oraz produkując. Wydawał w takich wytwórnich jak Baikal Nomads , Trndmusik, Shango Records, Suprematic czy Kośa Records. W muzyce najważniejsza jest dla niego prostota – uśmiechy, spojrzenia i chwile, które dzięki niej możemy wspólnie przeżywać. Poprzez swoją muzykę chce łączyć i poznawać ludzi. Alex ma polskie korzenie jednak będzie to jego pierwszy występ w Polsce.
SC: www.soundcloud.com/alexdoering
Edwin: Pierwszą imprezę zagrał w 2005 roku. Od tamtej pory zaufało mu wiele osób, dzięki czemu występował w wielu ciekawych i znaczących miejscach. (m.in. Sfinks 700, Inqbator, Forty Kleparz, ArtCafe, Transformator, Luzztro, Audiopole, Silesia In Love, Sadzimy Techno Las i wielu innych… Od 2019 jest jednym z członków Deep Depot. Podczas setów lubi eksperymentować, szukając ciągle nowych, świeżych brzmień, wyrabiając sobie tym samym swój osobisty styl. Ociera się o nurt House i romansuje z Techno. Uwielbia gdy numery są wzbogacone hipnotyzującym wokalem lub marzycielskimi dźwiękami, a przede wszystkim gdy mają w sobie groove.
Od dłuższego czasu fascynuje się także nurtem slow mo, który wg niego jest lekarstwem na zbyt intensywny tryb życia.
SC: www.soundcloud.com/edwindjofficial
NASA: to świeżutki projekt date with kate I Pedro Troza. Kiedy po raz pierwszy zagrali razem, co stało się zupełnie przypadkowo, poczuli, że ich serducha biją w tym samym tempie. Pedro czaruje melodyjnymi deep house’ami, Kate dorzuca do tego trochę orientu i wspólnie eksplorują najdalsze zakamarki kosmosu. Obydwoje wkładają dużo emocji w swoje sety co często skutkuję gęsią skórką.
SC: www.soundcloud.com/datewithkate
www.soundcloud.com/pedro-troza
Część warsztatowa:
3 października, House Szkolna, a na niej:
-sesje medytacyjne
-praca z oddechem – PRANAJAMA, breath of life
-lekcje Chi Kung
-warsztaty macramé
-yoga
-warsztaty kosmetyki naturalnej i dyskusja na temat DIY oraz ZERO WASTE
-malowanie twarzy i ciała.
Naszą misją jest również tworzenie przestrzeni do wyrażania siebie. Jeśli chciałbyś się czymś podzielić lub pokazać coś od siebie podczas naszego sobotniego eventu – PISZ ŚMIAŁO! Nasz mail : [email protected], jesteśmy otwarci na Waszą kreatywność!
P.S. jeśli grasz gatunki pokrewne do downtempo, to też Twoja szansa na pokazanie się!
Na obydwóch wydarzeniach będziemy poić Was ziółkami i energetyzującą yerba mate z naszego stoiska PACHAMAMA FRESH HERBS.
Podczas części warsztatowej będziemy Was również karmić wegańskimi przekąskami naszej produkcji.
Do zobaczenia!
PACHAMAMA TEAM ❤Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Casa de Pachamama Poznań

After School Lazy Monday

Pn, 26 października 2020
godz: 21:00

Casa de Pachamama Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble Poznań

Cz, 29 października 2020
godz: 17:00

Casa de Pachamama Poznań

Tylko Polskie Techno x Tama

Sb, 31 października 2020
godz: 23:00

Casa de Pachamama Poznań

After School Lazy Monday

Pn, 02 listopada 2020
godz: 21:00