Carnival Youth – Poznań

Koncerty
Carnival Youth – Poznań

Środa, 25 września 2019
godz: 20:00

Próżność

Niepodległości 8a, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

Łotysze z Carnival Youth to jeden z najpopularniejszych zespołów z regionu krajów bałtyckich. Ich twórczość to połączenie chwytliwych melodii i indie rockowej energii, emocjonalnie balansująca pomiędzy młodzieżową melancholią a czystą, niczym nieskrępowaną radością.

Od lat prezentują swoje umiejętności na największych showcase’owych festiwalach na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych przez Wielką Brytanię, po Niemcy. Występowali już na scenach SXSW, The Great Escape czy Eurosonic (tam w 2016 otrzymali The European Border Breakers Award). Wierną publikę mają również w Polsce, co potwierdziły ich dotychczasowe wizyty w naszym kraju.

Na swoim koncie maja cztery wydawnictwa, w tym jedna EP-kę i jeden album w całości nagrany w ojczystym języku. 16 sierpnia premierę będzie miał nowy album Carnival Youth zatytułowany „Good Luck”. Materiał w całości powstał w brazylijskim oddziale Red Bull Studios. Mixem albumu zajął się zdobywca nagrody Grammy Nicolas Verhes, który ma na koncie współpracę m.in. z Animal Collective, Deerhunter czy The War On Drugs. Zespół będzie promował płytę na dwóch koncertach w Polsce – 17 września w warszawskim Bardzo Bardzo i 25 września w Klubie Próżność w Poznaniu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Carnival Youth – Poznań | 25 września 2019 Środa, Próżność

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Carnival Youth – Poznań Poznań

Mr Silla (Mum) w Poznaniu

Cz, 20 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
Carnival Youth – Poznań Poznań

GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

od 25 PLN
Carnival Youth – Poznań Poznań

Rebeka

Sb, 22 lutego 2020
godz: 19:00

Carnival Youth – Poznań Poznań

MATADOR | TAMA

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

od 30 PLN